Tajnosti a lži: Dějiny manipulace a chemicko-biologických válek CIA

Tajnosti a lži: Dějiny manipulace a chemicko-biologických válek CIA - Gordon Thomas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gordon Thomas
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajnosti a lži: Dějiny manipulace a chemicko-biologických válek CIA.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajnosti a lži: Dějiny manipulace a chemicko-biologických válek CIA ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gordon Thomas. Číst Tajnosti a lži: Dějiny manipulace a chemicko-biologických válek CIA Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokusy na nic netušících pacientech psychiatrických klinik, mučení válečných zajatců s lékařskou asistencí, vývoj bakteriologických zbraní a jejich zkoušky na civilním obyvatelstvu – to všechno mohl Gordon Thomas americké tajné službě dokázat, když v roce 2001 získal kopie zhruba 22 000 dokumentů o jejích tajných programech. S informacemi od zdrojů z nejvyšších pater CIA vypráví příběh tří jejích příslušníků. Vědce Franka Olsona, který se nedokázal vyrovnat s tím, jak CIA jeho poznatky využívá, a proto byl odstraněn. Doktora Sidneyho Gottlieba, který vývoj chemických zbraní a týrání lidí bez skrupulí organizoval, zaslepen touhou předstihnout Sovětský svaz.A agenta Williama Buckleyho, který na pokusy o ovládnutí lidské mysli dohlížel a paradoxně sám skončil jako jejich oběť, když byl unesen v Bejrútu a při výsleších umučen v Moskvě vyškoleným doktorem. Od Gordona Thomase vydal Práh v roce 2000 úspěšně knihu Meč Gedeonův o izraelské tajné službě Mosad.


...manipulace a chemicko-biologických válek CIA ... Staré zbraně | Aukro ... . Pokusy na nic netušících pacientech psychiatrických klinik, mučení válečných zajatců s lékařskou asistencí, vývoj bakteriologických zbraní a jejich zkoušky na civilním obyvatelstvu - to všechno mohl Gordon Thomas americké tajné službě dokázat, když v roce 2001 získal kopie zhruba 22 000 dokumentů o jejích ... Tajnosti a lži - Dějiny manipulace a chemicko-biologických válek CIA - Thomas Gordon - Pokusy na nic netušících pacientech psychiatrických klinik, mučení válečných zajatců s lékařskou asistencí, vývoj bakteriologických zbraní a jejich zkoušky na civi (dějiny manipulace a chemicko-biologických zbraní CIA) Předmětná hesla ... Central Intelligence Agency ... Ke knize " ... Kniha: Tajnosti a lži (Gordon Thomas) | Martinus ... ... Central Intelligence Agency ... Ke knize "Tajnosti a lži" doporučujeme také: Moc Izraele ve Spojených státech Petras, James Cena: 228 Kč Bioterorismus Da...SOUVISEJÍCÍ KNIHY