Diskurs umění a vzdělávání

Diskurs umění a vzdělávání - Marie Fulková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Fulková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diskurs umění a vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diskurs umění a vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Fulková. Číst Diskurs umění a vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Marie Fulkové je určena posluchačům výtvarného oboru na pedagogických fakultách a učitelům výtvarné výchovy na základních a středních školách i v zájmových výtvarných kroužcích. Autorka vychází ze své praxe vyučující na Pedagogické fakultě KU v Praze. Na základě dlouhodobého terénního výzkumu mapuje diskursivní pole, v němž se konstituují dvě oblasti důležité pro život – umění a vzdělání. Jejich spojení nachází ve výtvarné výchově jakožto předmětu, který umožňuje orientaci v kultuře, ve světě výtvarného umění i v produktech vizuálního průmyslu. Za důležitou pokládá rovněž edukační činnost galerií a muzeí. Autorka předkládá v textu interpretaci pedagogických zkušeností, řadu komentářů a výtvarných reflexí vztahujících se k obrazům nebo vizuálně vnímaným předmětům a jevům. Text knihy má neobvyklou grafickou úpravu. Je rozčleněn „zrcadlově“ do dvou pararelně probíhajících celků – levá strana obsahuje hlavní text, který je proložen úryvky z vyjádření účastníků výzkumu, pravá strana navazuje částí Souvislosti, v nichž se objevují informace na hlavní text navazující. Kniha je doplněna bohatým ilustračním materiálem a příklady z praxe učitelů i studentů.


...í cen Diskurs umění a vzdělávání. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY ... PDF 8.1 Odborné požadavky ke studiu bakalářské studium (staré ... ... . Cena 218 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Kniha: Diskurs umění a vzdělávání - Marie Fulková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Diskurs umění a vzdělávání Autor: Fulková, Marie Nakladatel: H+H EAN: 9788073190767 ISBN: 978-80-7319-076-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 334 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj p ... Diskurs umění a vzdělávání levně, cena 218 Kč | Srovnání ... ... . vydání) Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY