Záchvat

Záchvat - Robin Cook | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robin Cook
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Záchvat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Záchvat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Cook. Číst Záchvat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ashley Butler, předseda senátního podvýboru pro zdravotní politiku, je typem demagoga, populisticky odmítajícího veškeré moderní biotechnologie; jím připravovaný zákon by měl zakázat jakékoliv vědecké postupy, byť jen vzdáleně související s klonováním. Pro doktora Daniela Lowella by takový zákaz znamenal krach firmy založené právě pro využití originální metody terapeutického klonování. Když Butler zjistí, že trpí progresivní formou Parkinsonovy nemoci a že je takto ohrožen jeho plán kandidovat v příštím volebním období na prezidenta, nabídne Lowellovi faustovskou dohodu: pokud na něm doktor vyzkouší svou léčebnou metodu, návrh zákona v tichosti zmizí. Lowell ignoruje varování své kolegyně a milenky Stephanie, nabídku přijme - a všechno spěje k dramatickému vyústění. Robin Cook, světoznámý autor lékařských thrillerů, nenabízí stejně jako v ostatních svých dílech ani tentokrát pouze napínavý děj odehrávající se ve Spojených státech, v Itálii a na Bahamách a přibližující čtenářům zákulisí vysoké politiky, svět katolického kléru i brutální praktiky mafie, ale klade rovněž závažné otázky týkající se morálních hledisek současných převratných vědeckých objevů.


...ce. Epileptický záchvat je přechodný výskyt příznaků, které jsou dány abnormální excesivní a synchronní aktivitou mozkových neuronů ... Hypoglykemie - Wikipedie ... .. Starší a většinou dosud užívaná definice epilepsie vyžaduje výskyt opakovaných (tzn. nejméně dvou) neprovokovaných epileptických záchvatů, které jsou od sebe odděleny časovým intervalem nejméně 24 hodin. Záchvat hněvu, temperamentní záchvat nebo hysterický záchvat je emocionální výbuch. Obvykle je spojený s osobami v emoční nouzi, kterou typicky vystihuje tvrdohlavost, pláč, řev, násilí, vzdor, naštvané výkřiky, odoln ... Dna a dieta: které potraviny jsou vhodné a kterým se vyhnout? ... . Obvykle je spojený s osobami v emoční nouzi, kterou typicky vystihuje tvrdohlavost, pláč, řev, násilí, vzdor, naštvané výkřiky, odolnost proti pokusům o uklidnění a v některých případech bití a jiné fyzicky násilné chování. Kontrola nad tělem může zmizet; osoba nemusí být ... Žlčníkový záchvat si môžete navodiť aj vply...SOUVISEJÍCÍ KNIHY