Berunky

Berunky - Pavel Frýbort | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Frýbort
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Berunky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Berunky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Frýbort. Číst Berunky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektivní příběh ze současnosti od oblíbeného českého autora.Berunky jsou mladé dívky, které se snadno nechají zlákat pozlátkem velkého světa a většinou na to doplatí. Ztratí se v nočních klubech, odjedou na dovolenou k moři, přihlásí se na atraktivní konkurz v zahraničí a skončí v sítích obchodníků s bílým masem. Ztracená berunka Darja o pravém smyslu svého života ještě nic netuší, ale je výjimečná tím, že je utajenou nemanželskou dcerou senátora, jenž je vydírán v souvislosti s vytunelovanou bankou. Darju hledá soukromý detektiv Honza Jareš a události ho stále více vtahují do role prostředníka v záhadné záležitosti. Pokud udělá, co od něho požaduje skupina zainteresovaná na rizikových finančních obchodech, dozví se, kde je Darja. Nebo jenom poslouží jako pěšec ve vysoké hře, po dvou tazích obětovaný stejně jako jedna finanční manažerka, nepohodlná svědkyně bankovních podvodů?


...y's all-in-one online Creative Platform has everything you need to easily edit photos, create graphic designs, and make photo collages ... Photo Editor by BeFunky Latest Version for PC Windows 10 ... ... . Watch BeFunky in action to see how it makes your photo editing, collage making, and graphic design workflow seamless. To put it simply, BeFunky makes photo editing easy. Find BeFunky software downloads at CNET Download.com, the most comprehensive source for safe, trusted, and spyware-free downloads on the Web BeFunky photo editor has smart enhancement tools to fix poor lighting, digital noise, fuzziness, and other common problems all with just a single click. You can switch between our web and mobile photo editors without a hitch, making it easy to edit photos no matter where you are. BeFu ... Adding a Border to Your Photos - BeFunky Help Center ... . You can switch between our web and mobile photo editors without a hitch, making it easy to edit photos no matter where you are. BeFunky is a uniquely powerful online a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY