Rhett Butler

Rhett Butler - Donald McCaig | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Donald McCaig
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rhett Butler.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rhett Butler ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donald McCaig. Číst Rhett Butler Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dlouho očekávaný román Rhett Butler vychází z díla Margaret Mitchellové. Vznikal dvanáct let a představuje významnou událost pro miliony čtenářů Jihu proti Severu, jehož nadčasový příběh rozšiřuje a doplňuje. Donald McCaig zde mistrovsky zobrazuje život a dobu tajemného Rhetta Butlera. Na počátku románu je Rhett svobodomyslný chlapec, který miluje močály a slapy v Low Country v Karolíně. Jeho nesmiřitelný otec však touží vše a všechny ovládat, což vede k nesmírné tragédii. Rhettovýma očima čtenář může vnímat i další postavy: dceru dozorčího Belle Watlingovou, Rhettovu odvážnou a rozhodnou sestru Rosemary, syna osvobozeného otroka Tunise Bonneaua, Rhettovy kamarády z dětství, kteří mu rozuměli lépe než kdo jiný, a v neposlední řadě Jacka Ravanela, lamače ženských srdcí. Je tu samozřejmě také Scarlett. Katie Scarlett O´Harová je tvrdohlavá a vášnivá žena, jejíž život je propojen s Rhettovým. Je mu podobná více, než by přiznala, a miluje ho silněji, než kdy pochopí.


...Butler (October 14th, 1827 - November 14th, 1900) is a fictional character based on a historical figure of the same name and a character in Gone with the Wind by Margaret Mitchell ... Rhett Butler | Villains Wiki | Fandom ... . 4 Searching for Rhett. 5 Adaptations and sequels. As the novel begins, Rhett is first mentioned at the Twelve Oaks Plantation barbecue, the home of John ... Rhett Butler, fictional character, the rakish third husband of Scarlett O'Hara in Margaret Mitchell's novel Gone with the Wind (1936). Though born a Southern gentleman, Butler is alienated from his family and consorts with Northerners during the American Civil War.He has a realistic view of the South's chances i ... Brett Butler 2020: dating, net worth, tattoos, smoking ... ... . Though born a Southern gentleman, Butler is alienated from his family and consorts with Northerners during the American Civil War.He has a realistic view of the South's chances in the war, but, just before the South capitulates, he joins its hopeless cause. Brett Butler (born January 30, 1958) is an American actress, writer, and stand-up comedian. She is best known for the pla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY