Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy

Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy - Milan Exner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Exner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Exner. Číst Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy (Na příkladu Dostojevského románu Bratři Karamazovi. Příspěvek k evoluční estetice.Monografie představující jeden z nejkomplexnějších analytických a interpretativních přístupů k teorii symbolu a strukturaci symbolična v českém odborném prostředí. Opírá se o znalosti psychoanalýzy a psychoanalytické literární vědy, a i když Dostojevského dílo chápe v intencích pražského strukturalismu jako estetický objekt a proces kulturní komunikace, autorova psychoanalytická erudice dodává tomuto procesu nový kontext. Monografie není jen vědeckým kompendiem, ale lze ji chápat také jako rozvrh vědecké disciplíny, psychoanalytické literární vědy, která v českém kontextu chybí.


...SKA PSYCHOANALYTICKÉ LITERÁRNÍ VĚDY ... Afekt, sen a skutečnost v díle F.M. Dostojevského (Milan ... ... ..... 17 1. 1. Psychoanalytická literární věda v kontextu přírodních věd ..... 17 1. 1. 1. Psychoanalýza a ... Množina archetypů a jejich struktura ..... 272 2.3.9. Trojúrovňový psychodramatický substrát a regresivní ... Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy (Na příkladu Dostojevského románu Bratři Karamazovi). Příspěvek k evoluční estetice. Mo ... Milan Exner | CzechLit ... . Příspěvek k evoluční estetice. Monografie představující jeden z nejkomplexnějších analytických a interpretativních přístupů k teorii symbolu a strukturaci symbolična v českém odborném prostředí. Struktura symbolična v pohledu psychoanalytické literární vědy (Na příkladu Dostojevského románu Bratři Karamazovi. Příspěvek k evoluční estetice.Monografie představující jeden z nejkomplexnějších analytických a interpr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY