Svědkové budoucího času I. - III.

Svědkové budoucího času I. - III. - Pierre Bouretz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pierre Bouretz
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svědkové budoucího času I. - III..pdf


Chcete si knihu přečíst?Svědkové budoucího času I. - III. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre Bouretz. Číst Svědkové budoucího času I. - III. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor v sérii devíti rozsáhlých esejů interpretuje myšlenkový vývoj významných židovských myslitelů 20. století s důrazem na otázky týkající se židovské identity: zjevení a zákon, naděje a spása, úcta k jinakosti a zákaz zobrazování. Tematické rozpětí sahá od novo­kantovského systematika H. Cohena přes filosofickou theologii F. Rosenzweiga či M. Bubera, svébytný marxismus W. Benjamina či E. Blocha, kabalistická zkoumání G. Scholema či politickou filo­sofii L. Strausse až po úvahy nedávno zesnulých filosofů H. Jonase a E. Lévinase.


...z, Pierre: Svědkové budoucího času Autor v sérii devíti rozsáhlých esejů interpretuje myšlenkový vývoj významných židovských myslitelů 20 ... Bouretz Pierre - Knihkupectví Ládví ... . století s důrazem na otázky týkající se židovské identity: zjevení a zákon, naděje a spása, úcta k jinakosti a zákaz zobrazování. Svědkové budoucího času I-III Pierre Bouretz Autor v sérii devíti rozsáhlých esejů interpretuje myšlenkový vývoj významných židovských myslitelů 20. století s důrazem na otázky týkající se židovské identity: zjevení a zákon, naděje a spása, úcta k jinakosti a zákaz zobrazování. Kupte ... Svědkové budoucího času I-III, OIKOYMENH ... . století s důrazem na otázky týkající se židovské identity: zjevení a zákon, naděje a spása, úcta k jinakosti a zákaz zobrazování. Kupte knihu Svědkové budoucího času I. - III. (Pierre Bouretz) s 5 % zľavo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY