Za to můžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá

Za to můžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá - Kurt Tepperwein | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kurt Tepperwein
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za to můžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za to můžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Tepperwein. Číst Za to můžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha objasňuje význam mezilidských vztahů v širších souvislostech. Radí, jak harmonizovat psychickou, tělesnou, mentální, emocionální i duchovní stránku osobnosti a vysvětluje, jak kvalita mezilidských vztahů ovlivňuje naše zdraví.Kurt Tepperwein působí jako léčitel a terapeut. Známý učitel života a úspěšný autor řady bestsellerů je docentem na Akademii duchovních věd a vede pracovní skupinu Mentální trénink. Jeho tréninkové metody pomohly už mnoha špičkovým manažerům a vrcholovým sportovcům, ale i ostatním lidem k úspěchu.


...ůžeš ty!: Proč tolik vztahů strádá ... Kurt Tepperwein - Knihy Dobrovský | Dobré příběhy za ... ... . Kurt Tepperwein ... Za to můžeš ty! Autor: Tepperwein, Kurt Nakladatel: Noxi EAN: 9788089179923 ISBN: 978-80-89179-92-3 Originál: Du machst mich krank Překlad: Perglová, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Kniha: Za to můžeš ty! Proč tolik vztahů strádá - Kurt Tepperwein. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny na ... Za to můžeš ty! | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (proč tolik vztahů strádá) Další popis zobrazit. Kurt Tepperwein působí jako léčitel a terapeut. Známý ... Za to můžeš ty! Proč tolik vztahů strádá., 2009. Název: Za to můžeš ty! Proč tolik vztahů strádá. Autor: Tepperwein, Kurt Nakladatel: NOXI ISBN: 978-80-89179-92-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY