Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník: 1. díl

Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník: 1. díl - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník: 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník: 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty – 2. ročník: 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník. Zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, které budoucí zdravotnický asistent musí v průběhu 2. ročníku studia zvládnout. Učebnici bohatě doplňují fotografie a obrázky, kontrolní otázky pro opakování a kompetence pro práci zdravotnického asistenta. Tak jako učebnice pro 1. ročník je i tato publikace doplněna další učební pomůckou - pracovními sešity, které slouží k procvičení a upevnění znalostí získaných při výuce předmětu ošetřovatelství a k upevnění mezipředmětových vztahů.


...ovatelství pro střední zdravotnické školy - 1 ... Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník - 1 ... ... . ročník Základní učebnice pro zdravotnické asistenty doplněná o nové poznatky a ukázky pomůcek. Úspěšná publikace pokračující 2. vydáním. Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a... 1 . 16. O ... Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník/1. díl ... . Je určena 2. ročníkům studia a... 1 . 16. Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty - 2. ročník. Ischemická: stenokardie: při ischemické chorobě srdeční, dochází k nedo- - statečnému prokrvení srdečního svalu (myokardu), klaudikační bolest: při ischemické chorobě dolních končetin, - Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty, 2. ročník: 1. díl Jarmila Kelnarová Moderní učebnice ošetřovatelství ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY