Pátý rozměr

Pátý rozměr - Martin Vopěnka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Vopěnka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pátý rozměr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pátý rozměr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Vopěnka. Číst Pátý rozměr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejnovější román Pátý rozměr česky píšícího autora židovského původu Martina Vopěnky přináší překvapivé a filozoficky objevné názory. Nepostrádá ani napětí a hluboký psychologický vhled do myšlení hlavního hrdiny. Pro některé čtenáře bude poutavým poznáváním odlehlých oblastí naší planety, konkrétně vysokohorské argentinské „puny“; jiní jej budou vnímat jako vzrušující výpověď o dokonalém zločinu rituálního původu. A další se ponoří do Vopěnkovy nové filozofické teorie o stavu našeho bytí v tomto světě, o vzniku a původu vesmíru, o podstatě toho, čemu říkáme život. Pro ty čtenáře, kteří pojmou všechny možné roviny románu, to bude strhující zážitek literární dokonalosti.


... samotné třírozměrné stavbě připojíte čas a člověka, získáte pátý rozměr ... Co je to pátá dimenze, na jakém principu funguje, jaké ... ... . u návrhu a stavby pasivního domu uběhnou od prvního podání ruky po předání klíčů přibližně dva roky. během té doby spolu navážeme vztah, budeme se bavit o vašich touhách, představách a možnostech, budeme řešit technické ... Pátý rozměr. 3,258 likes · 110 talking about this. Toto je nový rozměr pohledu na svět: Šířit Pravdu a Lásku bez materiálního obohacení. Inspirujte se našimi příspěvky, přemýšlejte o nich a Vaše... Pátý rozměr. 3 ... Pátý rozměr - Posts | Facebook ... . Inspirujte se našimi příspěvky, přemýšlejte o nich a Vaše... Pátý rozměr. 3,292 likes · 1 talking about this. Toto je nový rozměr pohledu na svět: Šířit Pravdu a Lásku bez materiálního obohacení. Inspirujte se našimi příspěvky, přemýšlejte o nich a Vaše srdce... Nejnovější román Pátý rozměr ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY