Adam a Evelyn

Adam a Evelyn - Ingo Schulze | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ingo Schulze
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adam a Evelyn.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adam a Evelyn ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingo Schulze. Číst Adam a Evelyn Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ženy milují Adama, protože jim šije šaty, ve kterých vypadají krásně a žádostivě. A on má rád krásné ženy. Když navíc nosí jeho šaty, nedokáže žádné z nich odolat. Adam žije se svou láskou Evelyn. Ta ho jednoho horkého srpnového dne v roce 1989 nachytá, jak se miluje se zákaznicí.Evelyn odjíždí do Maďarska k Balatonu se svou kamarádkou a jejím západoněmeckým bratrancem. Adam se vydává za nimi. Kvůli Evelyn by jel na konec světa – a možná, že až tam bude muset zajet, protože Maďarsko právě hodlá otevřít hranice na Západ. Najednou je zakázané ovoce zralé a všichni se musí rozhodnout.Ve výjimečné situaci onoho pozdního léta roku 1989, v čase nenadálésvobody, objevuje Ingo Schulze pradávný příběh zákazu a pokušení, lásky a poznání, a v neposlední řadě i touhy po ráji. Ale kde ho najít?V mnohoslibnosti Západu, nevázanosti nekonečného prázdninového léta uBalatonu, nebo v klidu na zahradě u vlastního domu?Ve hře s biblickým mýtem o Adamovi a Evě objevil Ingo Schulze šifru pro vstup do našeho dnešního světa.


...irected by Harold French. With Stewart Granger, Jean Simmons, Helen Cherry, Joan Swinstead ... Adam and Evelyn by Ingo Schulze | NOOK Book (eBook ... ... . When a friend dies, a gambler adopts his daughter. Complications ensue. Directed by Andreas Goldstein. With Florian Teichtmeister, Anne Kanis, Lena Lauzemis, Milian Zerzawy. Summer 1989, East Germany. Adam works as a tailor, Evelyn as a waitress. They are planning a vacation together when Evelyn finds out that Adam is cheating on her and decides to leave for the holiday on her own. ADAM & EVELYN (Trailer) ZFF Zurich Film Festival. Loading... Unsubscribe from ZFF Zurich ... Adam and Evelyn: Schulze, Ingo, Woods, John E ... ... . ADAM & EVELYN (Trailer) ZFF Zurich Film Festival. Loading... Unsubscribe from ZFF Zurich Film Festival? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 5.65K. 'Adam & Evelyn' is an adaptation of the Ingo Schulze novel and stars Florian Teichtmeister and Anne Kanis as quarrel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY