Bílý tygr

Bílý tygr - Lenka Rožnovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílý tygr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílý tygr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Bílý tygr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další poetická bajka Lenky Rožnovské zavádí čtenáře do lesnaté tajgy, kde se tygřici Taře narodí mládě s bílou srstí. Tara ví, že malý albín ohrožuje ji i její druhé mládě, a musí se rozhodnout, zda uposlechne neúprosný zákon přírody, který jinakost trestá smrtí. Je v osudu bílého tygra místo pro naději a štěstí? Krásný alegorický příběh je neoddělitelně spjatý s výpravnými ilustracemi Ivety Autratové.


... tygr. Tygr s chybějícím pigmentem v pruzích ... VELKÉ KOČKOVITÉ ŠELMY - Tygr - Bílý Tygr ... . Stejně jako u většiny obratlovců existují u tygrů různé barevné odchylky, které mají význam spíše z hlediska kulturního, než z biologického. Neobvykle zbarvení tygři jsou pro veřejnost atrakcí, takže jsou populárními exempláři jak v zoologických zahradách, tak v ... Příměstský tábor Hravé prázdniny. Po čtyřech úspěšných ročnících příměstského tábora HRAVÉ PRÁZDNINY jsme pro vás připravili další ročník sportovního tábora pro děti od 6 do 15 let v areálu Sport Parku Liberec, který nabízí ideální zázemí i vybavení pro širokou škálu venkovních a halových sportů. Bílý tygr. Bílý tygr v ZOO Liberec. Bílé ... Tygr - Wikipedie ... . Bílý tygr. Bílý tygr v ZOO Liberec. Bílé zbarvení je recesivní mutace, která byla v př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY