Klasika porcelánu Čína a Evropa

Klasika porcelánu Čína a Evropa - Jiří Chládek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Chládek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klasika porcelánu Čína a Evropa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klasika porcelánu Čína a Evropa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Chládek. Číst Klasika porcelánu Čína a Evropa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje významný autorský a ediční počin v oboru, který po dobu své existence vždy patřil v českých zemích k rodinnému stříbru. Kniha je ukázkou toho nejlepšího co může vývoj porcelánu v Číně, v Evropě a v Čechách nabídnout pro naše sváteční i každodenní kulturní stolování. Publikacepřináší mimořádně rozsáhlý exkurs do historie a umožňuje tak čtenáři rozpoznat souvislosti, v jakých se obor porcelánu ve světě rodil. V tomto směru je kniha nesporně objevná a inspirativní. Pozoruhodná je i pasáž o významných evropských manufakturách a velkoproducentech porcelánu od jejich počátku až do současnosti. Pro naše čtenáře je zajímavésrovnávání porcelánové tvorby (tvarových a dekoračních inovací) v českých zemích. Stanovený rozsah knihy však nedovolil uvést plně ukázky všech světoznámých i českých firem tak, jak by si jejich dosavadní produkce zasluhovala. Nabízený výběr představuje zlomek obsáhlého fondu, ale i přesto je to informace přínosná. Kniha je vybavena bohatou obrazovou dokumentací.


... Klasika porcelánu Čína a Evropa Autor: Chládek, Jiří Nakladatel: Mirror EAN: 9788023998726 ISBN: 978-80-239-9872-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 175 stran, česky Rozměry: 22 × 30 cm Jiří Chládek: Klasika porcelánu - Čína a Evropa, Mirror, Karlovy Vary 2007, ISBN 978-80-239-9872-6 Kelun Chen: Chinese Porcelain: Art, Elegance and Appreciation (Arts of China), Long River Press; First Edition edition (April 1, 2000), ISBN 9781592650125 Kupte knihu Klasika porcelánu Čína a Evropa (Jiří Chládek) v ověřeném obchodě ... Klasika porcelánu - Čína a Evropa - Jiří Chládek, pevná vazba ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů. Klasika porcelánu Čína a Evropa Jiří Chládek Moje hodnocení Zatím nikdo nehodno ... Klasika | Slovník cizích slov ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů. Klasika porcelánu Čína a Evropa Jiří Chládek Moje hodnocení Zatím nikdo nehodno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY