Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne

Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne - Monika Radecki | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Radecki
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Radecki. Číst Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize JAK NEJLÉPE ŘÍCI NE - Neříkejte ano, když chcete říci ne se dozvíte:- jak rozpoznat situace, kdy je výhodnější říci ne namísto ano; - jak vyjádřit ne konstruktivně a najít další pozitivní krok; - jak zvládat neférové hry; - kterým z pěti typů lidí jste, podle toho, jak říkáte ne, a co z toho pro vás vyplývá; - jak si ušetřit čas a energii vyjádřením přiměřeného ne; - jak se naučit oceňovat ostatní a nabídnout možnost volby; - jak své ne podpořit řečí těla; - jak pozitivně vymezit hranice, za které nechcete jít; - jak se uvolnit a nezávazně konverzovat.Správné ne je nejdůležitějším krokem k vaší vnitřní rovnováze. Umět říci ne vhodným způsobem a v pravou chvíli je velká výhra. Tato knížka vás tomuto umění naučí. Srozumitelná a čtivá příručka obsahuje mnoho osvědčených tipů a praktických příkladů.


...čas knihou Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne! Na našem webu prazskamuzea1918-2018 ... Kniha: Jak nejlépe říci NE - Monika Radecki | Knihy.ABZ.cz ... .cz najdete knihu Jak nejlépe říci NE: Neříkejte ano, když chcete říci ne a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! V knize JAK NEJLÉPE ŘÍCI NE - Neříkejte ano, když chcete říci ne se dozvíte: - jak rozpoznat situace, kdy je výhodnější říci ne namísto ano; - jak vyjádřit ne konstruktivně a najít další pozitivní krok; - jak zvládat neférové hry; - kterým z pěti typů lidí jste, podle toho, jak říkáte ne, a co z toho pro vás vyplývá; - jak si ušetřit čas a energii... Umět říci NE vhodným způsobem a v pravou chvíli je velká výhra. Tato knížka vás tomuto umění nau ... Jak nejlépe říci NE - shop.ben.cz ... ... Umět říci NE vhodným způsobem a v pravou chvíli je velká výhra. Tato knížka vás tomuto umění naučí. Dozvíte se, jaký typ "říkajícího NE" jste, jak se vyvarovat říkat ANO, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY