Základy neurověd

Základy neurověd - Jaromír Mysliveček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Mysliveček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy neurověd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy neurověd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Mysliveček. Číst Základy neurověd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přehledné, koncentrované a snadno srozumitelné shrnutí základních i nadstavbových poznatků z daného oboru – to jsou hlavní klady této obsahově vyčerpávající monografie. Logická stavba výkladu a hojné užití názorných příkladů a obrázků usnadňují pochopení problematiky. Schematické členění, zvýrazněný text a rozšířený rejstřík zase ulehčují orientaci a vedou čtenáře nejkratší cestou k hledané informaci. Odpadá tak zdlouhavé listování dalšími publikacemi. To ocení zejména studenti připravující se na zkoušku z anatomie či fyziologie i zájemci o specializované klinické disciplíny neurologii a psychiatrii. V publikaci nejsou záměrně zařazeny výsledky nejaktuálnějších výzkumů. Vyvozené závěry, nyní chápané jako převratné a zásadní, se totiž časem mohou ukázat jako nepodstatné, zavádějící či dokonce chybné.


... neurověd Autor: Mysliveček, Jaromír Nakladatel: Triton EAN: 9788073870881 ISBN: 978-80-7387-088-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 390 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2009 (2 ... Kniha Základy neurověd - Trh knih - můj antikvariát online ... . přepracované vydání) ZÁKLADY NEUROVĚD PRACOVIŠTĚ Katedra psychologie, Fakulta sociálních studií PŘEDMĚT PSY 461, PSY 130 FORMA STUDIA denní studium ŠKOLNÍ ROK JS 2010 VYUČUJÍCÍ MUDr. et Mgr. Kristýna DROZDOVÁ [email protected] ORGANIZACE PŘEDMĚTU Základy neurověd v zubním lékařství jsou výukový text sloužící jako podklad k přednáškám předmětu neurovědy ... Základy skleníku - YouTube ... . Kristýna DROZDOVÁ [email protected] ORGANIZACE PŘEDMĚTU Základy neurověd v zubním lékařství jsou výukový text sloužící jako podklad k přednáškám předmětu neurovědy pro studenty oboru stomatologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. V úvodní části textu je popsána obecná stavba a vývoj nervové soustavy, základní principy reakce nervové tkáně na poškození a mechan...SOUVISEJÍCÍ KNIHY