Když rozkvete rumiště

Když rozkvete rumiště - Anton Hlinka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anton Hlinka
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Když rozkvete rumiště.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když rozkvete rumiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anton Hlinka. Číst Když rozkvete rumiště Online je nyní tak snadné!

POPIS


O životní cestě těžce postižené dívky Nancy Hamiltonové, která radostí a naději proměňovala své okolí. "Porodní bolesti, deprese, opuštěnost, úzkost; ihned ustoupily, jakmile Markéta zaslechla pronikavý výkřik svého dítěte. Tak ráda by pozvedla hlavu a objala nemluvňátko, neměla však k tomu sílu. Ale proč jí je neukáží? 'Chlapec?' zeptala se s vypětím všech sil. Nedostala odpověď. Kdosi se k ní sklonil a řekl cosi nesrozumitelného. Byla to holčička. Dověděla se to později. Pocity radosti proběhly všemi jejími údy. Je tedy matkou. Z lůžka, kam ji po porodu uložili, mohla pozorovat hvězdy na tmavomodré obloze."


...ozkvete rumiště. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kategorie "Theologie" - Antikvariát U Kalicha ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Túto knihu som čítala, keď som mala možno nejakých 12-13 rokov a dodnes vo mne rezonuje. Príbeh malej Nancy a jej túžbe po červených topánkach, ktoré si pre svoje zdeformované nohy nemohla ... Kniha Když rozkvete rumiště - Brno - Sbazar.cz ... . Príbeh malej Nancy a jej túžbe po červených topánkach, ktoré si pre svoje zdeformované nohy nemohla obuť, jej prvá platonická láska, jej nekonečná viera a sila osobnosti. Inzerát Kniha Když rozkvete rumiště v okrese Brno-město, cena 50Kč, od Ester Schmidtová na Sbazar.cz. Popis: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY