Komunikace mezi rodičem a dítětem

Komunikace mezi rodičem a dítětem - Ilona Špaňhelová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Špaňhelová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Komunikace mezi rodičem a dítětem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Komunikace mezi rodičem a dítětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Špaňhelová. Číst Komunikace mezi rodičem a dítětem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komunikace znamená pro rodiče radost, prožitek společně stráveného času, větší poznání svého dítěte. Je to chvíle a příležitost k vysvětlení, objasnění věcí a nedorozumění. Díky vzájemné komunikaci se lépe navzájem chápeme. I komunikace však musí mít určitá pravidla, kterých by se měli držet jak rodiče, tak děti. Jak na to? To vám poradí kniha Komunikace mezi rodičem a dítětem PhDr. Ilony Špaňhelové.


...ace mezi rodičem a dítětem Komunikace znamená pro rodiče radost, prožitek společně stráveného času, větší poznání svého dítěte ... Komunikace mezi rodičem a dítětem - Ilona Špaňhelová ... ... . Je to chvíle a příležitost k vysvětlení, objasnění věcí a... Komunikace mezi rodičem a dítětem Autor: Špaňhelová, Ilona Nakladatel: Grada EAN: 9788024726984 ISBN: 978-80-247-2698-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) To vám poradí kniha Komunikace mezi rodičem a dítětem PhDr. Ilony Špaňhelové. O autorce: PhDr. Ilona Špaňhelová je dětsk ... Komunikace mezi rodičem a dítětem - Ilona Špaňhelová ... ... . vydání) To vám poradí kniha Komunikace mezi rodičem a dítětem PhDr. Ilony Špaňhelové. O autorce: PhDr. Ilona Špaňhelová je dětská a rodinná psycholožka, vystudovala FF UK v Praze, obor psychologie. Věnuje se rodinné problematice a poradenství od prenatálního období života dítěte. Zabývá se také komunikací mezi rodiči a dětmi. Přinášíme rozhovor s Davidem Čáp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY