Sardinie

Sardinie - Robert Andrews | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Andrews
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sardinie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sardinie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Andrews. Číst Sardinie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sardinie je ostrov mnoha tváří. Mile se na vás usmívá a láká vás k návštěvě některé z nádherně čistých pláží či jednoho z luxusních letovisek, současně se ale tak trochu odvrací, jako by chtěla, abyste některá tajemství odhalili sami. A právě v tom spočívá její kouzlo. Sardinie je italská a současně zarputile svá. Je to ostrov lenošení a nekonečných večírků, ale také pokladnice starobylé kultury a zvláštních, jinde už dávno vymizelých tradic a zvyků. 


... (italsky Sardegna, sardinsky Sardigna, Sardinna nebo Sardinnia) je autonomní oblast na stejnojmenném ostrově na jihozápadě Itálie ve Středozemním moři ... Category:Sardinia - Wikimedia Commons ... .Nachází se mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tuniskem.Region má rozlohu 24 100 km², přes 1,6 miliónu obyvatel a dělí se na 4 provincie a metropolitní město Cagliari. Sardegna (Sardinia) is a Mediterranean island (outsized only by Sicily) where stress simply doesn't exist. Set among the mountains, verdant with dense vegetation, and blue waters that shift in colour like an ombré of blues, it is simply breathtaking. Op een afstan ... Sardinia travel | Italy - Lonely Planet ... . Set among the mountains, verdant with dense vegetation, and blue waters that shift in colour like an ombré of blues, it is simply breathtaking. Op een afstand van ongeveer 190 kilometer van het vasteland van Italië ligt het eiland Sardinië. Met een oppervlakte van maar liefst ruim 24.000 kilometer is Sardinië bijna net zo groot als Nederland en, na Sicilië, het grootste eiland in de Middell...SOUVISEJÍCÍ KNIHY