Jizerský rok

Jizerský rok - Veselý Jan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Veselý Jan
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jizerský rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jizerský rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veselý Jan. Číst Jizerský rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor nachází v proměnách ročních dob, nezvykle rozdělených do sedmi kapitol, neopakovatelné kouzlo hor a vzácnou příležitost zastavit se a naslouchat poselství přírody. Jizerské hory vidí nejen jako melancholickou krajinu tajemných mlh, zádumčivých rašelinišť a sněhových plání, ale i jako kraj pozoruhodných skalních útvarů, barevných horských potoků a rozlehlých majestátních bučin. Nezapomíná ani na zdejší trochu neprávem opomíjenou duchovní tradici, která má snad víc než kdy jindy co říci dnešnímu člověku. Každou kapitolu uvádí text vztahující se k nadcházejícímu ročnímu cyklu. Kniha se tak stává pozváním a prosbou k vlastní cestě nejenom jedním Jizerským rokem, ale k putování, které vede k navázání hlubšího vztahu k Jizerským horám i ke krajině jako takové.


...ny informace o produktu Kniha Jizerský rok - Veselý Jan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jizerský rok - Veselý Jan ... Jizerský rok - Jan Veselý - Megaknihy.cz ... . Jizerský rok Veselý Jan Nakladatel: BUK 2007 Jizerské hory (německy Isergebirge, polsky Góry Izerskie, hovorově též nazývané Jizerky) jsou geomorfologickým celkem a nejsevernějším pohořím Česka.Pohoří bylo nazváno podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku, což je nejvyšší hora české části hor. Bylo dříve považováno za západní výběžek Krkonoš.Jeho podstatná část se nachází v Polsku, kde ... Nakladatelství BUK. ... Jizerský rok - Jan Veselý - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Bylo dříve považováno za západní výběžek Krkonoš.Jeho podstatná část se nachází v Polsku, kde ... Nakladatelství BUK....SOUVISEJÍCÍ KNIHY