Co vzrušuje velké holky

Co vzrušuje velké holky - Oldřiška Podhorcová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Podhorcová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co vzrušuje velké holky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co vzrušuje velké holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Podhorcová. Číst Co vzrušuje velké holky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké přednosti má ženatý milenec? Nemusí se mu vařit ani prát a žehlit košile. Ženatý milenec se společnému stolování věnuje pouze okrajově a pro čisté prádlo si chodí k manželce. Ženatý milenec je řešení, které šetří čas. Na druhé straně ženatý milý neodklízí sněhové závěje, které zasypaly váš dům poté, co se přesunul do své zákonité postele. Kouzlo Štědrého večera s ním prožíváte 27. prosince odpoledne a společného Silvestra slavíte druhý lednový pátek. Ženatý milenec je chyba systému, která způsobuje, že máte spoustu času v době, kdy o to vůbec nestojíte. Co s ženatým milencem, o tom už delší dobu dumá nespokojená Ina. Hektický život novinářky a matky svérázných dcer si zkomplikuje rozhodnutím, že si v létě najde nového partnera. Humorný příběh se odehrává v kulisách záludné internetové seznamky, časopisecké redakce a lehce potřeštěné rodiny s početným zvířectvem.


...o ti sobečtější pátrání vzdali hned na začátku a šli jen za svým orgasmem, ti citlivější pátrali po odpovědi poctivě a snaživě a přiznejme si, že se jim jen zřídka dostalo konkrétní odpovědi ... Co ženy vzrušuje? | Doktorka.cz ... .Ještěže jsou tu vědci a s nimi i konkrétní fakta.. Pánové, zapomeňte na ucho, daleko citlivější na dotyk je krk! ... Srovnání cen Co vzrušuje velké holky. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 217 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. N ... Co vzrušuje velké holky - Oldřiška Podhorcová - Megaknihy.cz ... .cz. Cena 217 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY