Trénování paměti a poznávacích schopností

Trénování paměti a poznávacích schopností - Jaro Křivohlavý, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaro Křivohlavý,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénování paměti a poznávacích schopností.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trénování paměti a poznávacích schopností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaro Křivohlavý,. Číst Trénování paměti a poznávacích schopností Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rostoucí počet vědců, lékařů a psychologů je přesvědčen, že namáhavé a rozmanité cvičení duševních funkcí může pomáhat v bitvě s jejich úpadkem, který často nabývá až podoby demence. Přechod od léčení k prevenci se proto stal hlavním tématem moderní medicíny a stává se i základním tématem v boji proti kognitivnímu úpadku. Kniha o tréninku paměti a poznávacích schopností je určena především všem čtenářům z řad široké veřejnosti. Přináší přehled systémů trénování paměti a kognitivních funkcí, seznamuje s možnostmi individuálních i skupinových tréninkových hodin pro všechny věkové kategorie. Trénink pomůže zájemcům zdolávat většinu situací, i ty, ve kterých mohou být schopnosti snižovány.


...nování paměti a poznávacích schopností ... Trénování paměti a poznávacích schopností (Marek Preiss ... ... . Oč nám jde? Tomu abychom přeili je moné rozumět v irím slova smyslu i tak, abychom ili dobře a, pokud to jen nepatrně lze, i ili lépe: abychom proili dobrý, astný a spokojený, tj.kvalitní ivot. Nejen kadý sám, ale i společenství lidí, do kterého patříme. Trénování paměti a poznávacích schopností Rostoucí počet vědců, lékařů a psychologů je přesvědčen, že namáhavé a rozmanité cvičení duševních funkcí může pomáhat v bitvě s jejich úpadkem, který často... TRÉNOVÁNÍ PAMÌTI A POZNÁVACÍCH SCHO ... Trénování paměti a poznávacích schopností / Nejlevnější knihy ... ... TRÉNOVÁNÍ PAMÌTI A POZNÁVACÍCH SCHOPNOSTÍ Vydala Grada Publishing, a.s. U Prùhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 www.grada.cz jako svou 3753. publikaci Odpovìdná redaktorka Mgr. Iva Krejèová, Ph.D. Sazba a zlom Milan Vokál Návrh a realizace obálky Daniela Eftimiadisová ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY