Graviton

Graviton - Tomáš Tůma | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Tůma
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Graviton.pdf


Chcete si knihu přečíst?Graviton ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Tůma. Číst Graviton Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cesta kolem světa v létajícím stroji Graviton dědečka Alfonse. Čekají vás dobrodružství, exotická zvířata, rostliny, pouštní lupiči, kanibalové, nebezpečí, napětí a zábava. Dědeček Alfons byl podivínský vynálezce, který za záhadných okolností zmizel. Díky nalezenému Alfonsovu dopisu objeví jeho vnukové František, Veronika a Martin vchod do tajné pracovny ve věži rodinného statku na jihu Francie, kde jejich děda ukryl svůj poslední a největší vynález - Graviton. Stroj, který díky antigravitačním tělesům dokáže překonávat zemskou přitažlivost, zde stojí pokrytý prachem, jako by celé dva roky, co děda zmizel, čekal jen na své objevitele. Než děti stačí řádně Graviton prozkoumat a seznámit se s jeho ovládáním a účelem, je již pozdě. Shodou nešťastných okolností se s nimi stroj vznese a děti se v okamžiku ocitnou vysoko nad Středozemním mořem. Veronika, František a Martin se vydávají na cestu kolem světa. Nikdo z nich v ten okamžik ještě netuší, co je na jejich pouti čeká. Jisté je jen, že to bude let plný nebezpečí a dobrodružství, ale i poznávání cizích krajů.o Pojď spolu s našimi vzduchoplavci objevovat neznámé končiny. o Navštívíš Afriku a budeš se sáňkovat na Kilimandžáru. o Najdeš poklad a unikneš pouštním lupičům. o Postavíš se tváří v tvář africkým zvířatům. o Podíváš se na Arabský poloostrov. o Poznáš tajemné živočichy oceánů a korálových atolů. o Seznámíš se s obyvateli stromů a unikneš ze spárů lidožroutů. o Zažiješ výbuch sopky. o Vykoupeš se v Amazonce. o V Americe objevíš pozůstatky starodávné civilizace. o Zažiješ mnoho dalších dobrodružství a čeká tě i nejedno překvapení.


...aviton must be a spin-2 boson because the source of gravitation is the stress-energy tensor, a second-order tensor (compared with electromagnetism's spin-1 photon, the source of which is the four-current, a first-order tensor) ... Graviton | Memory Alpha | Fandom ... . Additionally, it can be shown that any massless spin-2 field would give rise to a force indistinguishable from ... Graviton, postulated quantum that is thought to be the carrier of the gravitational field. It is analogous to the well-established photon of the electromagnetic field. Gravitons, like photons, would be massless, electrically uncharged particles traveling at the speed of light. Since gravitons would Graviton (Frank ... AWS Graviton - Amazon Web Services ... . It is analogous to the well-established photon of the electromagnetic field. Gravitons, like photons, would be massless, electrically uncharged particles traveling at the speed of light. Since gravitons would Graviton (Franklin Hall) is a fictional supervillain appearing in American comic books published by Marvel Comics.Created by writer Jim Shoote...SOUVISEJÍCÍ KNIHY