Jarní chodec

Jarní chodec - Petr Mazanec | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Mazanec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jarní chodec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jarní chodec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Mazanec. Číst Jarní chodec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výbor z básnického díla. Autor je středoškolský učitel, regionální historik a básník. Narodil se sice v severních Čechách (Ústí nad Labem; část dětství prožl v Děčíně), ale rodným krajem mu byl a je kraj jeho rodičů, to je Vysočina. Mládí prožl v Kamenici nad Lipou a v blízkém Rytově. Žije v obci Veselá u Počátek. Je autorem rukopisných sbírek Dostatečné znalosti (1968 – 1970) a Dostatečné známosti (1973 – 1974). Od roku 1990 je pravidelným účastníkem sborníků skupinky absolventů FF UK z 60. let, které vydávají autoři vlastním nákladem pod názvem Listopad (v roce 2008 již 19 ročníků). Vydal v nepatrném nákladu pět sešitů svých textů: Verše (1998), Verše 2 (2002), Verše a texty 3 (2005), Krátké texty 4 (2006), Verše a texty 5 (2008). Kniha Jarní chodec (2009) je autorským výborem z jeho dosavadní tvorby.


...rdic Walking, TRX, Zumba, Body Balance, lyžování, carving ... Lidé na cyklostezkách často chodí po špatné straně ... ... . Pořádáme výlety, pobyty víkendové i týdenní, na horách i u moře. Pojeďte s námi na aktivní dovolenou. Na našem e-shopu si můžete zakoupit nordic walking hole a další k Jarní boty. Jarní boty. JARNÍ DĚTSKÉ BOTY. Zde naleznete jarní dětské barefoot a kompromisní boty. Jsou zde polobotky, baleríny, capáčky, ale i sandály, jelikož i na jaře můžou být vysoké teploty a některé děti jsou horkokrevné a potí se jim nožička v uzavřené botě. Internetový prodej dětské barefoot a kompromisní obuvi ... Více než 10 000 obrázků na téma Kreslené a Kreslený Film ... ... . Internetový prodej dětské barefoot a kompromisní obuvi. Vážení zákazníci, rádi bychom Vás ubezpečili že internetový obchod funguje v nynějším kar...SOUVISEJÍCÍ KNIHY