Čáry

Čáry - Rjú Murakami | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rjú Murakami
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čáry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čáry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rjú Murakami. Číst Čáry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rjú Murakami se českému čtenáři poprvé představil v roce 2008 psychologickým thrillerem V polévce miso. Také děj jeho románu Čáry se odehrává v současném nočním Tokiu a neschází v něm sžíravá kritika dnešní japonské konzumní společnosti, scény plné brutálního násilí a sexu, ale také úvahy o lidské osamělosti, lásce a přátelství. Smutní hrdinové si v jednotlivých kapitolách jakoby předávají štafetu – na okamžik se náhodně setkají v nočním velkoměstě a zase mizí v anonymním davu, aby zanechali šokovaného čtenáře bolestným úvahám o životě a jeho smyslu.


...Pošta Čáry (od 20.4. - 22.04.2020) Vedúca pošty v Čároch oznamuje občanom, že od 20 ... Denné menu Čáry Máry | Turčania.sk ... .4.2020 do 22.04.2020 budú otváracie hodiny na pošte v Čároch zmenené nasledovne: PONDELOK: 8.00 - 14.00 h UTOROK: 8.00 - 14.00 ... Čáry is a village in Senica District in the Trnava Region of western Slovakia. History. In historical records the village was first mentioned in 1392. Geography. The municipality lies at an altitude of 170 metres, covers an area of 14.940 ... ŠK Baník Čáry; Základná organizácia Jednota dôchodcov na Slovensku Čáry; ... Čáry-Máry Café & Bistro Žilina - Home | Facebook ... .940 ... ŠK Baník Čáry; Základná organizácia Jednota dôchodcov na Slovensku Čáry; Urbárske združenie pozemkové spoločenstvo Čáry; Pravidelné podujatia. fašiangy - "tanec Turkov" stavanie mája; letné hody; Školstvo. Prvé pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY