Duchaři: Pachatelé dobrých skutků 2.

Duchaři: Pachatelé dobrých skutků 2. - Miloš Kratochvíl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kratochvíl
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Duchaři: Pachatelé dobrých skutků 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Duchaři: Pachatelé dobrých skutků 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kratochvíl. Číst Duchaři: Pachatelé dobrých skutků 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva nerozluční kamarádi, které jsme poznali v prvním díle s názvem Puntíkáři, musejí neustále někomu pomáhat. Tentokrát zjistí, že jejich spolužák Trpajz Lojda vidí při hodině zeleného ducha. Michal s Filipem se samozřejmě rozhodnou, že to nenechají jen tak, překonají své obavy ze záhrobí a rozhodnou se, že ducha zneškodní. Ovšem nejprve ho musí vidět… Co všechno vzejde z jejich dobrých úmyslů a jaké průšvihy je zase čekají, se dozvíte v Duchařích.


...ny informace o produktu Kniha Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 ... Kniha Duchaři - Pachatelé dobrých skutků 2 - Miloš ... ... . Duchaři: Pachatelé dobrých skutků 2. Miloš Kratochvíl Nakladatel: Mladá fronta 2009 Miloš Kratochvíl. PACHATELÉ DOBRÝCH SKUTKŮ 2: DUCHAŘI . Nakladatel: Mladá fronta Rok vydání: 2009 Miloš Kratochvíl ilustrace: Milan Starý. Knihy Miloše Kratochvíla Puntíkáři a Duchaři se zařadily mezi nejlepší knihy roku 2009 v anketě čtenářů Kihopábitel na serveru čítárny.cz. UKÁZKA: Stejně ... Pachatelé dobrých skutků: Pachatelé dobrých skutků 2 ... ... . Knihy Miloše Kratochvíla Puntíkáři a Duchaři se zařadily mezi nejlepší knihy roku 2009 v anketě čtenářů Kihopábitel na serveru čítárny.cz. UKÁZKA: Stejně jako v knížce Puntíkáři i tady je všechno čistá pravda. Trailer na novou knížku Miloše Kratochvíla DUCHAŘI - Pachatelé dobrých skutk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY