Ó, ó, ó, vajíčko!

Ó, ó, ó, vajíčko! - Ester Stará | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ó, ó, ó, vajíčko!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ó, ó, ó, vajíčko! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Číst Ó, ó, ó, vajíčko! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veršovaný příběh z hmyzí říše Ó, ó, ó, vajíčko! je vyprávěním o velké lásce a odhodlání. Houseňák Pepík putuje za svou vyvolenou a nic ho nezastaví. Inspirací pro jednotlivé postavy byli skuteční brouci, včely, larvy a zejména motýli, protože jejich životy jsou často velice dramatické a plné překvapivých skutečností. Součástí bohatě ilustrované velkoformátové knihy je CD s písničkami a dramatizovaným textem. Dobrodružný příběh spolu s dětmi vypráví a zpívá Martha Issová. Album je autorským dílem Beaty Hlavenkové a Patrika Hlavenky. Čtěte, prohlížejte, poslouchejte, zpívejte!


...ó, vajíčko! Ester Stará ... Knížka s CD - veršovaný milostný příběh o hmyzu, inspirovaný skutečnými událostmi ... Stará, Ester : Ó, ó, ó, vajíčko! ... . Napsala Ester Stará, ilustroval Milan Starý, hudbu složili ... Veršovaný příběh z hmyzí říše Ó, ó, ó, vajíčko! je vyprávěním o velké lásce a odhodlání. Houseňák Pepík putuje za svou vyvolenou a nic ho nezastaví. Inspirací pro jednotlivé postavy byli skuteční... Veršovaný příběh z hmyzí říše Ó, ó, ó, vajíčko! je vyprávěním o velké lásce a odhodlání. Houseňák ... Ó, ó, ó, vajíčko! - YouTube ... ... Veršovaný příběh z hmyzí říše Ó, ó, ó, vajíčko! je vyprávěním o velké lásce a odhodlání. Houseňák Pepík putuje za svou vyvolenou a nic ho nezastaví. Inspirací pro jednotlivé postavy byli skuteční brouci, včely, larvy a zejména motýli, protože jejich životy jsou často velice dramatické a plné překvapivých skutečností. Knihadýlko otevírá a představuje knihu Ó, ó, ó, vajíčko! Ester Staré a Milana Starého a je cca 30 - 45 minu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY