Pivní kuchařka: 111 receptů s pivem

Pivní kuchařka: 111 receptů s pivem - Lenka Heroldová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Heroldová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pivní kuchařka: 111 receptů s pivem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pivní kuchařka: 111 receptů s pivem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Heroldová,. Číst Pivní kuchařka: 111 receptů s pivem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patříme k pivním velmocím. Ke králům, kteří vědí jak ocenit a dobře zužitkovat bohatství, které se jim nabízí. Pokud patříte k příznivcům piva, zkuste si s ním trochu pohrát... V této knize najdete 111 pivních receptů. Jednoduchá a chutná jídla, inspirována českou kuchyní. Základní ingrediencí každého receptu je pivo. Nejpopulárnější český nápoj, který má mnoho chutí i podob…Věřte nebo ne, ale i v divoké přírodě či na chatě u lesa s velmi špatným kuchyňským vybavením lze vyrobit mnoho chutných specialit. Autor knihy, zkušený kuchař i cestovatel, má pro vás připraveno mnoho tipů, jak si zpříjemnit někdy náročné, deštivé či jinak úmorné cestování něčím teplým a výtečným do žaludku. Tato kuchařka, plná snadných, rychlých a levných receptů, je určena především pro všechny (vysokohorské) turisty, poutníky, trekaře, vodáky či chataře a chalupníky, kteří mají k dispozici pouze ešus či kotlík (zdatnější z nich třeba i pánvičku) a k zatápění oheň, plynový vařič a maximálně gril. V úvodu se dozvíte mnoho užitečných informací o tom, které nástroje či nádoby si s sebou na cesty vzít, na které koření a jiné ochucovadlo jistě nezapomenout, i o tom, jak cestování snášejí některé potraviny ve vašem batohu. Následuje část zásadní, tedy receptová. V té najdete osvědčené cestovatelské polévky, vydatné vodácké předkrmy a chuťovky, vydatná poutnická jídla z jednoho hrnce a další hlavní chody (ty s použitím turistického salámu jsou samozřejmostí). Jídla masitá i bezmasá, vařená, opékaná i grilovaná. Šťastnou cestu a dobrou chuť!


... kuchařka ×-15% sleva. Kniha: Pivní kuchařka Autor: Natalie A ... Pivní tyčky recept - TopRecepty.cz ... . Rollko; Lenka Heroldová Podtitul: 111 receptů s pivem. Desítky receptů zahrnující celou škálu pokrmů, jejichž součástí je pivo. Jsou zde recepty na předkrmy, polévky, různé druhy masa ... Pivní kuchařka 111 receptů s pivem ... Patříte-li k příznivcům piva, zkuste se s ním trochu pohrát. V této kuchařce najdete 111 pivních receptů na jednoduchá a chutná jídla, inspirována českou kuchyní. Základní ingrediencí každého receptu je pivo - nejpopulár ... Pivní kuchařka: 111 receptů s pivem - KOSMAS.cz ... . Základní ingrediencí každého receptu je pivo - nejpopulárnější český nápoj, který má mnoho chutí i podob: V ... A máme tu další výběr těch nejlepších receptů z databáze naší internetové kuchařky ReceptyOnLine.cz a to tentokráte na recepty s pivem. Právě pivo často dodává pokrmům další chuťový rozměr a dokáže z obyčejného jídla u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY