Povolání textařka... v důchodu?

Povolání textařka... v důchodu? - Jiřina Fikejzová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiřina Fikejzová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povolání textařka... v důchodu?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povolání textařka... v důchodu? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiřina Fikejzová. Číst Povolání textařka... v důchodu? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pod tímto názvem vychází druhé, podstatně rozšířené a doplněné vydání úspěšné autobiografie Jiřiny Fikejzové. Bývalá sprinterka československé národní reprezentace a uznávaná textařka vypráví ve třinácti příbězích o svých životních osudech a zároveň podává neotřelé a vtipné svědectví o českém showbyznysu a jeho osobnostech. Marie Rottrová, Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Hegerová, Judita Čeřovská, Yvetta Simonová... Tito a další zpěváci jsou hrdiny vyprávění moudré a charismatické ženy, jejíž písňové texty patří k tomu nejlepšímu, co v české pop-music vzniklo. Reprezentativní publikace je vyzdobena bohatou fotografickou výbavou.


...í textařka... v důchodu? Druhé, podstatně rozšířené a doplněné vydání úspěšné autobiografie Jiřiny Fikejzové ... Sirotčí důchod 2020 | Peníze.cz ... . Bývalá sprinterka československé národní reprezentace a uznávaná textařka vypráví ve třinácti příbězích o svých životních osudech a zároveň podává neotřelé a vtipné svědectví o ... Hledáte Povolání textařka... v důchodu? od Jiřina Fikejzová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pod tímto názvem vychází druhé, podstatně rozšířené a doplněné vydání úspěšné auto ... Kniha Povolání textařka... v důchodu? - Jiřina Fikejzová ... ... . 33 prodejen po celé ČR Pod tímto názvem vychází druhé, podstatně rozšířené a doplněné vydání úspěšné autobiografie Jiřiny Fikejzové. Bývalá sprinterka československé národní reprezentace a uznávaná textařka vypráví ve třinácti příbězích o svých životních osudech a zároveň podává neotřelé a vtipné svědectví o českém showbyznysu a jeho osobnostech. Kniha: Povolání textařka...v důchodu? Autor ......SOUVISEJÍCÍ KNIHY