Příběhy neskutečný narozkový frašky: Deník mimoňky 13

Příběhy neskutečný narozkový frašky: Deník mimoňky 13 - Rachel Renée Russellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Renée Russellová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy neskutečný narozkový frašky: Deník mimoňky 13.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy neskutečný narozkový frašky: Deník mimoňky 13 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Renée Russellová. Číst Příběhy neskutečný narozkový frašky: Deník mimoňky 13 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nikki Maxwellová a její nejlepší kámošky Chloe a Zoey plánují narozeninovou oslavu, o které se bude ještě dlouho mluvit! Mají jenom jeden drobný problém: Nikkiini rodiče jí nákladný mejdan odmítají zaplatit. Rozhozená Nikki se už už chystá akci odpískat, pak se ale všechno pořádně zamotá. Do cesty se jí totiž připlete jistá prťavá šéfkuchařka, poštovní omyl a nečekaná obchodní nabídka. Kdoví jak to celé nakonec dopadne, jisté je jenom jedno – na tyhle narozky Nikki na stopro nezapomene!


...mimoňky 10 - Příběhy neschopný psí chůvy Příběhy nesnášený spolužačky Příběhy nebetyčný milostný bryndy Příběhy neskutečný narozkový frašky Příběhy nejhorší nejky v historii Nikki Maxwellová a její nejlepší kámošky Chloe a Zoey plánují narozeninovou oslavu, o které se bude ještě dlouho mluvit! Mají jenom jeden drobný problém: Nikkiini rodiče jí nákladný mejdan odmítají zaplatit ... Mladá Fronta Deník mimoňky 13 - Příběhy neskutečný ... ... . Rozhozená Nikki se už už chystá akci odpískat, pak se ale všechno pořádně zamotá. Do cesty se jí totiž připlete jistá prťavá šéfkuchařka, poštovní ... Příběhy neskutečný narozkový frašky Autor: Russellová, Rachel Renée Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020451736 I ... Kniha: Deník mimoňky - Rachel Renée Russellová | Knihy.ABZ.cz ... . Rozhozená Nikki se už už chystá akci odpískat, pak se ale všechno pořádně zamotá. Do cesty se jí totiž připlete jistá prťavá šéfkuchařka, poštovní ... Příběhy neskutečný narozkový frašky Autor: Russellová, Rachel Renée Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020451736 I...SOUVISEJÍCÍ KNIHY