Tajná historie Anunnaků: Otroci bohů

Tajná historie Anunnaků: Otroci bohů - Michael Tellinger | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Tellinger
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná historie Anunnaků: Otroci bohů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajná historie Anunnaků: Otroci bohů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Tellinger. Číst Tajná historie Anunnaků: Otroci bohů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vědci dlouho věřili, že první civilizace na Zemi vznikla před 6000 lety v Sumeru. Michael Tellinger však odhaluje, že Sumerové a Egypťané zdědili své vědění po dřívější civilizaci, která žila na jižním výběžku Afriky a započala s příchodem Anunnaků před více než 200 000 lety. Tito dávní anunnačtí astronauté, vyslaní z planety Nibiru na Zemi, aby zde těžili zlato na záchranu nibirské atmosféry, stvořili první lidi jako druh otroků právě za účelem těžby zlata. Tak začíná naše celosvětová tradice posedlosti zlatem, otroctví a boha jako panovačného vládce. Tellinger odhaluje nové archeologické a genetické důkazy, které podporují revoluční dílo Zecharii Sitchina. Na podkladě jím získaných informací z předbiblických hliněných tabulek Sumerů popisuje, jak nás Anunnakové stvořili s využitím částí své vlastní DNA a omezili naše fyzické a mentální schopnosti deaktivací svého vyspělejšího genomu – což vysvětluje, proč jsou aktivní jen necelá 3 procenta naší DNA. Další fascinující téma, potopa světa, o níž pojednává nejen bible, ale i většina starověkých mýtů, znamenala předěl v historii planety, nástup civilizace a celkovou změnu postoje Anunnaků vůči rozmnožujícímu se lidstvu, ačkoli původně – s výjimkou Enkiho – usilovali o jeho záhubu. Tellinger v knize tvrdí, že jak se my lidé probouzíme a dozvídáme se pravdu o svém původu, je v naší moci překonat svou naprogramovanou živočišnou a otrockou povahu, napojit se ve svých buňkách na dřímající anunnackou DNA a dospět k dlouhověkosti a inteligenci našich stvořitelů. Současně se poučíme o rozdílu mezi bohy z dávných bájí a skutečným milujícím Bohem našeho vesmíru.


...istorie Anunnaků - Otroci bohů 5. 3 recenze ; Vědci dlouho věřili, že první civilizace na Zemi vznikla před 6000 lety v Sumeru ... Tajná historie Anunnaků - Fontána ... . Michael Tellinger však odhaluje, že Sumerové a Egypťané zdědili své vědění po dřívější civilizaci, která žila na jižním výběžku Afriky a započala s příchodem Anunnaků před ... Kniha: Tajná historie Anunnaků -- Otroci bohů - Michael Tellinger. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny o ... Tajná historie Anunnaků - Otroci bohů ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Tajná historie Anunnaků: Otroci bohů. Michael Tellinger ... Tajná historie Anunnaků Autor: Tellinger, Michael Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369712 ISBN: 978-80-7336-971-2 Originál: Slave Species od the Gods Překlad: Kozák, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY