Už neusínej

Už neusínej - Richard Štrégl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Štrégl
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Už neusínej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už neusínej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Štrégl. Číst Už neusínej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co uděláte, když zjistíte, že vám někdo krade život? Kus po kuse z vás rve, co nelze vrátit? Budete bojovat? A co když vám nedají šanci? A co když o tom ani nevíte? Jiří Laterna má problém. Chybí mu dvě hodiny života. Co dělal? Kde byl? A proč si na ně nepamatuje? Pátrá, hledá, nezvyklá situace ho děsí i vzrušuje. Ale to je jen začátek. Jiří netuší, jak moc si s ním osud zahrává. Jiřího příběh začíná v Praze v roce 1991, kdy pracuje jako redaktor v Hospodářských novinách. Je mu dvacet pět let, je bezstarostný a svět těsně po sametové revoluci se zdá být plný možností. "Už neusínej" je román o čase, který nám bere pružnost těla a vzlet ducha, odnáší do zapomnění lásku. Je to román o přátelství, které přetrvává. Ale především je to nevšední příběh, rychlý a dynamický, který budete chtít dočíst do konce. Příběh využívající prvky science fiction. Ale co je dnes science fiction, bude zítra realitou. Zítra se může přihodit i vám.


...video by A-Tak! performing Uz je to tak. (C) 2001 BMG Ariola CR/SR ... Jan Harnoš Photography - Posts | Facebook ... . 50+ videos Play all Mix - Holki Už mi nevolej YouTube; Mc Erik, Barbara - Ked pride laska - Duration: 4:12. MCErikAndBarbaraVEVO 3,306,138 views. 4:12. Lunetic ... Best Rock Songs Vietnam War Music - Best Rock Music Of All Time - 60s and 70s Rock Playlist - Duration: 2:10:36. MoMo Lisa Recommended for you Karel Gott - Ave Maria / Už z hor zní zvon [Requiem za Karla Gotta] - Duration: 6:10. Артём Вишняков (Karel Gott Fan) 489,038 views Neus ... E-kniha: Soulcraft - síla duše - Bill Plotkin | Knihy.ABZ.cz ... . Артём Вишняков (Karel Gott Fan) 489,038 views Neusínej, nemůžu spát Nezhasínej světlo nad obzorem Pohltí nás tma. Opustíš mě Stanu se útesem Proměníš mě Zůstanu stát Vlny už vřou Příboj je žene sem a pohltí nás tma. Published on Mar 5, 2017. Lzi ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY