Zápisky z tureckého bordelu

Zápisky z tureckého bordelu - Philip Ó Ceallaigh | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Philip Ó Ceallaigh
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky z tureckého bordelu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisky z tureckého bordelu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Ó Ceallaigh. Číst Zápisky z tureckého bordelu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jen málokterému západnímu spisovateli se podařilo dostat pod kůži obyvatelům postkomunistické východní Evropy tak jako Philipu Ó Ceallaighovi. V devatenácti povídkách vytvořil svět, který je naprosto originální, a přitom nesmírně povědomý - svět plný obyčejných lidiček, kteří se musí nějak popasovat s prací i vynucenou nečinností, ctižádostí a frustracemi, divokostí a střízlivostí, láskou, chtíčem i tělesným chátráním. V povídkách z městského prostředí se autorovi působivě daří zachytit hluk dopravy, výfukové plyny, špínu i to, jak se v bytech lidé hádají nad složenkami a spekulují o soukromých životech svých sousedů, zvuky z koupelny je slyšet i přes zeď, prasklá trubka ve stoupačce napáchá pěknou paseku a kolem oken stoupá kouř páleného listí. Tak nějak by to asi vypadalo, kdyby o východní Evropě psal Charles Bukowski nebo Ernest Hemingway.


...y z tureckého bordelu Autor: Ó Ceallaigh, Philip Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788087162224 ISBN: 978-80-87162-22-4 Originál: Notes from a Turkish Whorehouse Překlad: Horáková, Pavla a Janiš, Viktor Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: 2009 (1 ... EOF ... ... Zápisky z tureckého bordelu | Albatrosmedia.cz ... y z tureckého bordelu Autor: Ó Ceallaigh, Philip Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788087162224 ISBN: 978-80-87162-22-4 Originál: Notes from a Turkish Whorehouse Překlad: Horáková, Pavla a Janiš, Viktor Popis: 1× kniha, brožovaná, 288 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Zápisky z tureckého bordelu Philip Ó Ceallaigh. Jen málokterému západnímu spisovateli se podařilo dostat pod kůži obyvatelům postkomunistické východní Evropy tak jako Philipu O'Cealla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY