Znamení Jidáš: Hříšní lidé Království českého

Znamení Jidáš: Hříšní lidé Království českého - Vlastimil Vondruška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Znamení Jidáš: Hříšní lidé Království českého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znamení Jidáš: Hříšní lidé Království českého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Znamení Jidáš: Hříšní lidé Království českého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na Pražském hradě došlo k neslýchanému zločinu. Přímo v úředním paláci byl jedné noci zavražděn zemský sudí Dobřej a v jeho těle byla nalezena dýka se satanskými znaky. Král Přemysl II. Otakar nemá k lidem na svém dvoře důvěru, a proto svěří vyšetřování mladému Oldřichovi z Chlumu. To se samozřejmě nelíbí zemským úředníkům, zvláště když se začne proslýchat, že král hodlá bezdězskému správci svěřit vlivný úřad zemského sudího. Proto začne pražský purkrabí spolu s komořím pátrat na vlastní pěst a obviní synovce zavražděného sudího Křišťana. Král mladíka odsoudí k smrti, jenže Oldřich z Chlumu má pochybnosti, neboť se ukáže, že existuje ztracený spis, označený jako "Jidáš".


...ze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy ... Hříšní lidé Království českého: Znamení rožmberské růže ... ... . Hříšní lidé Království českého I - audiokniha obsahuje 4 případy z detektivního cyklu, jehož autorem je Vlastimil Vondruška. Čte Jan Hyhlík. I. Králův dluh II. Zdislava a ztracená relikvie III. Podivná svatba na Lichnici IV. Znamení rožmberské růže Seznamte se s Oldřichem z Chlumu. Hříšní lidé Království českého Series. 25 primary works • 27 total works. Píše se druhá polovina 13 ... Hříšní lidé Království českého: oblíbené historické ... ... . 25 primary works • 27 total works. Píše se druhá polovina 13. století. České království patří k nejmocnějším v Evropě. Právem, ale také s trochou závisti označují současníci českého krále Přemysla II. ... Znamení Jidáš. by Vlastimil Vondruška. 4.05 · 154 Ratings ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY