2Bobule

2Bobule - Ivan Černý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Černý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
2Bobule.pdf


Chcete si knihu přečíst?2Bobule ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Černý. Číst 2Bobule Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve francouzském šarmu a italské rozpustilosti se odehrává děj druhého dílu Bobulí, úspěšné komedie z vinařského prostředí. Taková je i kniha, v níž se opět setkáme se známými rošťáky. První prchá z dosahu hoteliérského páru, jemuž přivedl dceru Marii takříkajíc „do neštěstí“. Kde jinde by se měl skrýt než ve Višňové, kde jeho parťák našel sám sebe a kde se nadědově pozemku snaží vyrobit jedinečné slámové víno? O silném vztahu ke Klárce ani nemluvě. V patách má mladý „Casanova“ nejen běsnící rodiče Marie, ale i najatého „likvidátora“, nešiku a smolaře. Situace graduje a všichni protagonisté se sejdou ve vesnici, aby tam mohl vyvrcholit hon na nezbedníka, který do svého nebetyčného maléru zase vtáhl kamaráda. Oba nakonec visí za špičky prstů nad propastí, symbolickou i skutečnou. Pád do ní je neodvratný, stejně jako následný pád obou mládenců do náručí svých vyvolených, který po náramném udobřování končí – jak jinak – veselkou. Kniha je doplněna bohatou obrazovou přílohou snímků z filmu.


... by Vlad Lanne. With Jan Antonín Duchoslav, Krystof Hádek, Jirí Korn, Jirí Krampol ... 3Bobule - Wikipedie ... . 2Bobule (English: 2Grapes) is a 2009 Czech comedy film directed by Vlad Lanné. The film follows Marie (Jana Pidrmanová), Jirka (Lukáš Langmajer) and their wealthy parents (Jiří Krampol and Jana Švandová), as well as murderer Jiří Tichý (Jiří Korn). Budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer). Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec (Jiří Krampol... 50+ vide ... 2Bobule (2009) | ČSFD.cz ... . Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec (Jiří Krampol... 50+ videos Play all Mix - Trailer 2Bobule YouTube; Uvolněte se, prosím - Tereza Voříšková - Duration: 14:57. Berťas N 498,850 views. 14:57. 3Bobule ... 2Bobule. 2009 13+ 1h 31m Romantic Comedies. A newbie winemaker sweats to keep his grandfather's vineya...SOUVISEJÍCÍ KNIHY