Černá ozvěna

Černá ozvěna - Michael Connelly | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černá ozvěna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černá ozvěna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Černá ozvěna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes už kultovní detektiv Harry Bosch se představil čtenářům v roce 1992 a brzy se přiřadil k řadě nejslavnějších postav americké tvrdé školy, jakými jsou například Phil Marlowe nebo Steve Carella. Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém překladu připravujeme k vydání, je Boschovým prvním případem. Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. S Billym Meadowsem sloužil ve vietnamské válce; tunelové krysy se jim říkalo. Společně prošli peklem. A teď jako by se měla historie opakovat. Tedy alespoň pro Harryho. Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci.


... ozvěna 1999; Advokát 2006; Černý led 2000; Rozsudek ráže 9 2009; všech 55 knih autora ... Černá ozvěna - Michael Connelly | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Podobné knihy. Sráči 2017; Kniha Černá ozvěna je v. Právě čtených: 7x: Přečtených: 363x: Černá ozvěna 1999; Advokát 2006; Černý led 2000; Rozsudek ráže 9 2009; Andělský let 1999; Zrušený rozsudek 2011; Temnější než noc 2002; Bohové viny 2014; Odvrácená strana konce 2017; všech 55 knih autora. Žánry autora. Romány Povídky Thrillery Literatura světová Detektivky Pro ženy. Štít ... Černá ozvěna (Michael Connelly) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Žánry autora. Romány Povídky Thrillery Literatura světová Detektivky Pro ženy. Štítky z knih Černá ozvěna (v originále The Black Echo) je první román amerického spisovatele detektivních knih Michaela Connellyho.Je to také první ze série knih s Harrym Boschem v hlavní roli. V roce 1992 získala tato kniha ocenění Edgar. Na začátku 90. let vydal román Černá ozvěna (1992), ve kterém stvořil Harryho Bosche, svérázn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY