Hrozba

Hrozba - Stephanie Laurensová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrozba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrozba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Hrozba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lord Drake Varisey, markýz z Winchelsea, nejstarší syn a dědic vévody z Wolverstone, se usilovně snaží pomoci vládě i své vlasti, které hrozí teroristický útok a puč. Vítá každou pomocnou ruku, ale proč mu tu svoji nepřetržitě vnucuje lady Louise Cynsterová, známá coby lady Divoška? Vysvětlení je prosté – Louisa totiž Drakea už řadu let miluje a teď, v sedmadvaceti, má už čekání po krk. Rozhodne se Drakeovi dokázat, že si ho zaslouží a že – pokud se Drake bude hodně snažit – on si zaslouží ji. Drake proti své vůli musí uznat, že Louise je pro jeho pátrání neocenitelným spojencem a pomocníkem, a během nebezpečných akcí se oba odvážlivci vzájemně poznávají a sbližují. Drake sám sobě zpočátku nalhává, že mu jde jen o Louisino bezpečí, ale postupně v něm sílí stejně žhavá vášeň, jaká v ní doutná už po léta. Oba mladí lidé postupně ztrácejí vzájemný ostych a zábrany, ale musejí lásku aspoň prozatím potlačit. Mají totiž stále méně času na odvrácení hrozby, jež může otřást základy celého království. Drake i lady Divoška nasadí vlastní život a s vypětím všech sil nakonec protistátní spiknutí odhalí, dopadnou zločince a mohou se ze své lásky těšit v klidu a bezpečí.


...ature is not available right now. Please try again later ... THE 10 CLOSEST Hotels to Action game - Hrozba intoxikace ... ... . Czech: ·threat··threat ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Hrozba (Threat) je pojem používaný v riadení rizík pre označenie zdroja nejaké negatívne udalosti, sily, osoby alebo aktivity, ktorá chce alebo môže poškodiť nejakú hodnotu. Niekedy sa tiež používa pojem nebezpečenstvo. Hrozba má nežiaduci vplyv na bezpečnosť alebo môže spôsobiť škodu, stratu, nežiaduce zmenu, či iný nežiaduci jav. Directed by Zdenek Sirový. With Vladimír Mensík, La ... Hrozba (1978) - IMDb ... . Directed by Zdenek Sirový. With Vladimír Mensík, Ladislav Frej, Vlado Durdík, Jaroslav Rozsíval. Hrozba by se měla hodnotit spíše jako nadšenecký pokus o katastrofický film, natočený podle Hollywoodských vzorů. Pak nemůžu být zas tak nespokojen, protože většinu důležitých in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY