Počestné lži

Počestné lži - Amanda Quick | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Počestné lži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Počestné lži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Počestné lži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Clare Lancasterová, členka moderní Společnosti arkány, je výjimečně para-senzitivní, je v podstatě živým detektorem lži. Což jí přináší i mnohé nesnáze, zejména při navazování mezilidských vztahů. Nyní se po letech opět dostává do kontaktu se ztracenou rodinou a otec jí nabízí místo ve své společnosti. Clare odmítá, ale když potkává finančního poradce Jakea Saltera, je přesvědčena, že se děje něco nekalého. V jeho pečlivě vedené konverzaci rozpoznává, že se pohybuje na hranici mezi pravdou a podvodem. Přesto, že oba vědí o tom, že druhá strana skrývá nějaké tajemství, jsou k sobě přitahováni. A když se situace začíná dramatizovat, jsou nuceni překonávat vzájemnou nedůvěru, aby odhalili spiknutí, jež je zakořeněno hluboko v srdci samotné Společnosti. Z cyklu Společnost arkány.


...Počestné lži Přidat komentář. moudivlacek ... Amanda Quick | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . 5 27.11.2018. Pěkný romantický díl s prvky mini detektivky. ... Počestné lži . Pripravuje BARONET 2009 . V originále: White Lies (2007) - druhá kniha série Arcane Society. Clare Lancasterová, členka moderní Společnosti arkány, je výjimečně para-senzitivní, je v podstatě živým detektorem lži. Což jí přináší i mnohé nesnáze, zejména při navazování mezilidských vztahů. Počestné lži Amanda Quick. Počestné lži ... Počestné paní pardubické - YouTube ... . Počestné lži Amanda Quick. Počestné lži. Amanda Quick. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Clare Lancasterová, členka moderní Společnosti arkány, je výjimečně para-senzitivní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY