Svatá hlava

Svatá hlava - Hana Lehečková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Lehečková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatá hlava.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svatá hlava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lehečková. Číst Svatá hlava Online je nyní tak snadné!

POPIS


Než spasíš svět, zachraň sám sebeNemá tátu, nemá práci, nemá přátele, v malé pohraniční vsi poznává krušný rodinný život v dluzích, šikanu, výsměch okolí, domácí násilí. Ale když vezme do rukou propisku a sešit, už není chudáček, ale svatý člověk obdařený nadpřirozenými schopnostmi. Zná smysl života a má tu moc zachránit celý svět. Psychotická novela vykreslující život na pomezí reality a bludů poodkrývá, jak těžké je vymanit se ze života v sociálně slabé rodině, pokud jste jen obyčejná slabá duše.


...vatá hlava Přidat komentář. mirektrubak ... Svatá hlava - Hana Lehečková | Elektronická kniha na Alza.cz ... . 13. dubna. Vidět svět očima duševně nemocných nebo mentálně postižených je čtenářsky zajímavé, umožňuje to totiž nahlížet známé věci v nových, často překvapivých, souvislostech. ... Svatá Dobroslava, ve španělském prostředí svatá Eurosia či Orosia, (cca 864 - 880, Jaca) je patronkou španělského města Jaca.Jejím otcem byl pravděpodobně český kníže Mojslav zmiňovaný fuldskými letopisy k roku 872.. Brzy osiřela a byla vychovávána kní ... Soutěž o knihu Svatá hlava | Vaše soutěže ... .. Brzy osiřela a byla vychovávána knížetem Bořivojem I. a svatou Ludmilou nejspíše na Levém Hradci.. V roce 880 požádal papež Jan VIII. svatého ... iliteratura.cz - Lehečková Hana: Svatá hlava 26.09.2019 „Nejsilnější je novela v momentech, kdy je vyprávění zastřené a nechává čtenáři mnoho prostoru pro jeho vlast...SOUVISEJÍCÍ KNIHY