Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám

Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám - Petr Karlík (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Karlík (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Karlík (ed.),. Číst Svět podle Grepla: Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odborný zájem prof. PhDr. Miroslava Grepla, CSc., tvoří v první řadě komunikativně-pragmaticky orientovaná syntax, dále pak sémantika, lexikální i gramatický vývoj spisovné češtiny, okrajově též teoretické otázky jazykové kultury. K oslavě profesorových devadesátých narozenin byl sestaven tento sborník, na němž participovali jeho kolegové, kolegyně, žáci a žákyně z tuzemska i zahraničí. Obsahuje jednak příspěvky, které Greplův svět rozvíjejí a dokreslují, jednak takové, které jeho svět pomáhají ohraničit. Publikaci doplňuje Greplův odborný životopis a doplněk k bibliografii.


...Svět podle Grepla -- Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám - Petr Karlík; Petr Malčík ... Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i. ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. K oslavě profesorových devadesátých narozenin byl sestaven tento sborník, na němž participovali jeho kolegové,... Zobrazit celý text Svět podle Grepla Prof. Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám O čem je kniha Svět podle Grepla? Sborník věnovaný ... Autor - Malčík - Petr Malčík | Knihy.ABZ.cz ... . Miroslavu Greplovi k devadesátým narozeninám O čem je kniha Svět podle Grepla? Sborník věnovaný k devadesátým narozeninám předního českého syntaktika prof. Miroslava Grepla obsahuje lingvisticky orientované příspěvky z klávesnice jeho kolegů, kolegyň, žáků a žákyň z tuzemska i zahraničí. Odborný zájem prof. PhDr....SOUVISEJÍCÍ KNIHY