Ještě jsem to já

Ještě jsem to já - Lisa Genova | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Genova
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ještě jsem to já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ještě jsem to já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Genova. Číst Ještě jsem to já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alice Howlandová je hrdá na to, co v životě dokázala. Ačkoli jí bude teprve padesát, je uznávanou profesorkou kognitivní psychologie na Harvardu a světově proslulou odbornicí v oboru psycholingvistiky, má tři dospělé děti a úspěšného manžela, také známého vědce. Zničehonic se však u ní začne projevovat nezvyklá zapomnětlivost a chvilkové ztráty orientace a do jejího života vstoupí tragická diagnóza časné formy Alzheimerovy choroby. Nevyhnutelné příznaky počínající demence ji pomalu připravují o osobnost a dříve tak nezávislá a ambiciózní Alice se učí žít pro přítomnou chvíli. Zatímco dřív stavěla na první místo akademickou kariéru, je najednou nucena přehodnotit nejen svůj vztah s manželem a očekávání týkající se budoucnosti jejích dětí, ale i své představy o tom, kdo je a jaké je její místo v tomhle světě.


...Howlandová, šťastně vdaná matka tří dospělých dětí, je uznávanou profesorkou lingvistiky, která začíná zapomínat slova ... Ošukal jsem vlastní mámu - Erotické povídky ... . Když je jí diagnostikována raná forma Alzheimerovy choroby, zjišťuje Alice společně se svou rodinou, že jejich vzájemné… Артём Вишняков (Karel Gott Fan) 450,434 views. - Duration: 3:46. Benetomm 800,499 views. ABBA - The Winner Takes It All (1980) HD 0815007. - Duration: 4:49. ForbiddenInGermany2 ... Karel Gott - Když jsem já byl tenkrát kluk (live) & Medley with Waldemar Matuška (2002) ... Ještě jsem to já - Lisa Genova | Databáze knih ... . - Duration: 4:49. ForbiddenInGermany2 ... Karel Gott - Když jsem já byl tenkrát kluk (live) & Medley with Waldemar Matuška (2002) - Duration: 10:41. Артём Вишняков (Karel Gott Fan) 630,758 views Ještě jsem to já 2009; Ľavá strana sveta 2015; Podobné knihy. Starý král ve vyhnanství 2013; Vyhasínání mozku Martina Kleina 2010; Me...SOUVISEJÍCÍ KNIHY