Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů

Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů - Cinda Williams Chima | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cinda Williams Chima
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cinda Williams Chima. Číst Sedmiříší v troskách 2: Síla stínů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzrušující příběh o nezměrné ceně, jež se platí za válku, lákadle temné magie a dvou charakterních postavách, z nichž události činí protivníky, ale které jsou k sobě navzdory všemu, co mohou ztratit, přitahovány. Princezna Alyssa ana’Raisa, dědička trůnu královen z rodu Šedých vlčic, se cítí mnohem lépe s mečem v ruce než při plnění povinností u dvora. Po setkání se smrtí vyráží do útoku s cílem ukončit válku, která sužuje království po celý Lyssin život. Pokud její hra nevyjde, může přijít o své království, ještě než usedne na trůn. Za hranicemi, v nepřátelském Ardenu, je mladý kapitán Halston Matelon, jehož hvězda je na vzestupu, pověřován stále nebezpečnějšími úkoly. Ocitá se v neřešitelné situaci na hranici mezi životem a smrtí, mezi děsivou pověstí čarodějnic a vlčích válečníků na severu a krutým králem, který vládne jeho domovině. Poté, co se na scéně objeví nový nepřítel – síla, která hrozí, že zničí poslední paprsky naděje v troskách Sedmiříší –, dojde k nerozlučnému propojení složitě propletených osudů Lyss a Hala.


...Síla stínů - Sedmiříší v troskách 2 ... Sedmiříší v troskách: Síla stínů - Cinda Williams Chima ... ... . Autor: Cinda Williams Chima. Překladatel: Zuzana Halamíčková. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Fantasy, sci-fi, horor; Beletrie › Young Adult, New Adult; ISBN: 978-80-7529-694-8. EAN: 9788075296948. Objednací kód: NA343260 Síla stínů - Sedmiříší v troskách 2 4.5 1 recenze Vzrušující příběh o nezměrné ceně, jež se platí za válku, lákadle temné magie a dvou charakterních postavách, z nichž události činí protivníky, ale které jsou k sobě navzdory všemu, co mohou ztratit, přitahovány. Síla stínů - Sedmiříší v troskách ... Síla stínů - Sedmiříší v troskách 2 ... . Síla stínů - Sedmiříší v troskách 2 Williams Chima Cinda Vzrušující příběh o nezměrné ceně, jež se platí za válku, lákadle temné magie a dvou charakterních postavách, z nichž události činí protivníky, ale které jsou k sobě navzdory všemu, co mohou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY