Encyklopedie listnatých stromů a keřů

Encyklopedie listnatých stromů a keřů - Petr Horáček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Horáček
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie listnatých stromů a keřů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie listnatých stromů a keřů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Horáček. Číst Encyklopedie listnatých stromů a keřů Online je nyní tak snadné!

POPIS


S listnatými stromy a keři se můžeme setkat prakticky kdekoliv. Ať už se vydáme na procházku do přírody, botanické zahrady nebo třeba do zámeckého parku. Obklopují nás v našem okolí a tvoří nepostradatelnou součást našeho života.Kniha, kterou nyní držíte v rukou, si klade za úkol provést vás světem listnatých dřevin a ukázat vám rozmanitost jejich světa v šíři, jaká u nás nemá obdoby.Na bezmála 750 stranách je popsáno přes 4 700 druhů, poddruhů a kultivarů listnatých dřevin, které se vyskytují v zahradách, parcích a ve volné přírodě našich zeměpisných šířek.Text doprovází více než 3 000 barevných fotografií a kreseb, díky nimž je možné detailně se seznámit s většinou popisovaných druhů.V této knize poznáte dřeviny opravdu od A do Z. Proniknete do tajů jejich stavby i vývojových fází a skryté vám nezůstanou ani informace o jejich pěstování a množení.Encyklopedie listnatých stromů a keřů není určená jen pro botaniky, dendrology. Její bohatost a přehlednost ocení všichni milovníci přírody, kteří chtějí mít doma unikátní ucelenou encyklopedii o tomto tématu.


...edie listnatých stromů a keřů není určená jen pro botaniky, dendrology ... Naše stromy - Nejznámější a nejrozšířenější stromy u nás ... . Její bohatost a přehlednost ocení všichni milovníci přírody, kteří chtějí mít doma unikátní ucelenou encyklopedii o tomto tématu. Kupte knihu Encyklopedie listnatých stromů a keřů (Petr Horacek) s 24 % slevou za 1268 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Encyklopedie listnatých stromů a keřů Autor: Horáček, Petr Nakladatel ... Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů - Karel Hieke ... ... . Encyklopedie listnatých stromů a keřů Autor: Horáček, Petr Nakladatel: CPress EAN: 9788026424628 ISBN: 978-80-264-2462-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 752 stran, česky Rozměry: 23,2 × 31 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) Encyklopedie listnatých stromů a keřů 5. 5 recenzí ; Tato encykl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY