Pozor, v knihovně je kocour!

Pozor, v knihovně je kocour! - Klára Smolíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Smolíková
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozor, v knihovně je kocour!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pozor, v knihovně je kocour! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Smolíková. Číst Pozor, v knihovně je kocour! Online je nyní tak snadné!

POPIS


David je náruživý čtenář a každý ví, že při čtení běží čas jinak. Zastavuje se, všelijak se kroutí a pak se klidně obrátí čelem vzad. Kocour Koniáš zálibu svého pána ve čtení zprvu s kočičím nezájmem přehlížel, jenže pak se sám mezi knihami ztratil. David stopuje kocoura a jeho stopy ho dovedou do mnoha českých a moravských knihoven. Jenže chlapec necestuje jen z Prahy do Brna, z Brna do Třeboně a z Třeboně do Podlažic, cestuje také časem, neboť knihovny jsou do sebe knihami zaklesnuté jako most, který spojuje přítomnost s minulostí. Na kocoura ztraceného mezi knihami se musí David vyptat těch nejpovolanějších – knihovníků. Pomůže mu snaživý knihovník Petra Voka či tajnůstkářský Václav Hanka z muzejní knihovny? A může vůbec věřit slovům uhrančivého Jiřího Mahena, knihovníka s černými kruhy pod očima?


...ípadě knihy Pozor, v knihovně je kocour donutí mladé čtenáře rychle vstřebávat informace, které díky zajímavé formě zůstanou alespoň chvíli v jejich hlavě ... Pozor, v knihovně je kocour | O2 Knihovna ... . Navíc je tento titul hodně zaměřený právě na knihovnictví a celkově knižní svět, což bude určitě řadu knihomolů zajímat. Pozor, v knihovně je kocour! Klára Smolíková. David je náruživý čtenář a každý ví, že při čtení běží čas jinak. Zastavuje se, všelijak se kroutí a pak se klidně obrátí čelem vzad. David je náruživý čtenář a každý ví, že při čtení běží čas jinak. Zastavuje se, v ... POZOR, V KNIHOVNĚ JE KOCOUR! | Svaz českých knihkupců a ... ... . Zastavuje se, všelijak se kroutí a pak se klidně obrátí čelem vzad. David je náruživý čtenář a každý ví, že při čtení běží čas jinak. Zastavuje se, všelijak se kroutí a pak se klidně obrátí čelem vzad. Pozor, v knihovně je kocour! A to je hlavní poselství, které v knize "Pozor, v knihovně je kocour!" vidím. Navíc to všechno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY