Gaidžin

Gaidžin - James Clavell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James Clavell
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gaidžin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gaidžin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Clavell. Číst Gaidžin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Závěrečná část Clavellovy asijské trilogie z prostředí a historie Dálného východu nás zavádí do Japonska druhé poloviny 19. století, do období historického zlomu: přestože Japonsko stále lpí na tradicích a brání se sílícímu vlivu bílých přivandrovalců – gaidžinů, ti moudřejší si uvědomují, že bez přijetí základů evropské a americké civilizace se Země vycházejícího slunce v budoucnu neobejde. Spletité osudy několika hlavních postav plasticky vykreslují střet dvou civilizací a kultur a v neposlední řadě nabízí příběhy plné napětí, intrik a vášní.


...meaning 'outside person', or 'foreigner' in Japanese) is based on an actual 1862 event, known as the Namamugi Incident, in which a British national was killed, and two others wounded, by samurai on the Tokaido highway near Kanagawa for not showing the proper respect for passing Satsuma daimyo (Satsuma is a province in the south of ... James Clavell - Trh knih - můj antikvariát online ... ... Strv 103-0 Pack. SAV 20.12.48 Pack. Prinz Eugen Pack. Saab J-29D Pack. VL Pyorremyrsky Pack. Premium account. Premium and Battle Pass. Galactic standards. Premium license. Gaidžin (japonsky „Cizinci") je román Jamese Clavella z roku 1993, chronologicky je třetí v Clavellově Asijské sáze, i když byl vydán jako poslední. Příběh se odehrává 20 let po událostech popsaných v Tchaj-pano ... Gaijin.Net Store ... . VL Pyorremyrsky Pack. Premium account. Premium and Battle Pass. Galactic standards. Premium license. Gaidžin (japonsky „Cizinci") je román Jamese Clavella z roku 1993, chronologicky je třetí v Clavellově Asijské sáze, i když byl vydán jako poslední. Příběh se odehrává 20 let po událostech popsaných v Tchaj-panovi. Zachycuje dobrodružství Malcolma Struana, dědice obchodní společnosti Struan's, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY