Lovci lidí: Neslavné konce slavných zločinců

Lovci lidí: Neslavné konce slavných zločinců - Pierre Bellemare, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pierre Bellemare,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovci lidí: Neslavné konce slavných zločinců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lovci lidí: Neslavné konce slavných zločinců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre Bellemare,. Číst Lovci lidí: Neslavné konce slavných zločinců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jména jako Eichmann, Baader, Al Capone, Mesrine či Carlos znamenají strach nebo dokonce teror. Jsou to zločinci, teroristé, vrazi. A pokud se jejich jména ještě v tom smutném slova smyslu neproslavila, neznamená to, že by ve své době nebudili rozruch. Stejně jako vrah černých dětí v Atlantě, nebo muž na Aljašce, jenž unášel ženy, aby je pak mohl lovit jako zvěř. Chystá se na ně hon. Stali se z nich nepřátelé společnosti číslo jedna, muži na odstřel. Mobilizuje se proti nim policie a s ní mnohdy i veřejnost. Je to začátek lovu: někdy dlouhého, jindy krátkého, klidného nebo divokého. Občas bývá úspěšný jen díky zázračnému zásahu osudu, tak jako například v Eichmannově případu. Jde o příběhy plné zvratů a zlomových situací, v nichž se napětí stupňuje až do chvíle, kdy je viník dopaden, mrtvý nebo živý.


...idí: Neslavné konce slavných zločinců ... Barevný svět - turnov-katalog.koha-system.cz ... . ... Lovci lidí Autor: Bellemare, Pierre a Nahmias, Jean-Francois Nakladatel: Víkend EAN: 9788072226405 ISBN: 978-80-7222-640-5 Originál: Mort ou vif: Les chasses Překlad: Vychopňová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Lovci lidí : neslavné konce slavných zločinců / Jména jako Eichmann, Baader, Al Capone, Mesrine či Carlos znamenají strach nebo dokonce teror. Jsou to zločinci, teroristé, vrazi. A ... Kniha Lovci lidí - Neslavné konce slavných zločinců - Jean ... ... . Jsou to zločinci, teroristé, vrazi. A pokud se jejich jména ještě v tom smutném slova smyslu neproslavila, neznamená to, že by ve své době nebudili rozruch. Názvy Lovec lidí nebo Lovci lidí mohou znamenat: . v literatuře: . Lovci lidí - první d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY