O skřítku Racochejlovi

O skřítku Racochejlovi - Emil Šaloun | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emil Šaloun
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
O skřítku Racochejlovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?O skřítku Racochejlovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Šaloun. Číst O skřítku Racochejlovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Černém lese se za jedné ukrutné noční bouřky vylíhl z malého strakatého vajíčka skřítek Racochejl. Byl to takový rarášek, trochu zvědavý, trochu neposedný a trochu zlobivý. Ale uměl si také najít kamarády a pomoct jim, když se ocitli v nesnázích. A oni zase na oplátku pomáhali jemu se všelijakými lapáliemi. Jaké příhody zažil Racochejl se skřítkem Polníčkem, lesním strašidlem Famfulem, s rusalkou a žábou Kuňkou, s pavoučkem Kouzelníčkem, s pidižvíkem Žížalákem a heřmánkovými vílami, s pidimužíkem Smrkovníčkem, s větrnou panenkou a myšákem Rejskem, se zimní vílou Sněhovláskou a s dalšími pohádkovými obyvateli Černého lesa a okolí, to se dozvíte na stránkách této knížky. A také jak čaroval, jak se učil létat, jak kurýroval čmeláčí basu anebo jak otevíral jaro. Každý večer se trochu utrmácený, ale šťastný vracel do svého domečku ve starém klobouku a bylo mu na světě dobře, protože nebyl sám. Kniha ke stejnojmennému oblíbenému večerníčku je vhodná k předčítání dětem od předškolního věku i pro malé čtenáře.


...tku Racochejlovi Rozcuchaný neposeda z kloboukové chaloupky vymýšlí každý den, co by podnikl! 1 hodina Matýsek a Jája nejlepší | Kompilace: Helikoptéra, Klouzačka, Odtahový vůz, Duch, Kočár ... Déčko — Česká televize ... ... - Duration: 1:05:18. Supernáklaďák - Městě Aut ... O Skřítku Racochejlovi 04 Jak Nechytil Růžovou Panenku ... O skritkovi Racochejlovi - znelka; Artist Ruzni; ... 24 - O tom, jak dopadly ... O Skřítku Racochejlovi 13 Jak otevíral jaro Pohadko Man. ... O skritkovi Racochejlovi - znelka; Artist Ruzni; ... 04 - O tom, jak cvrčkovi ... Learn Colors for Сhildren 🌈 Colors Song, Number Son ... O skřítku Racochejlovi 02 Jak zaplácl hřiba - YouTube ... ... O Skřítku Racochejlovi 13 Jak otevíral jaro Pohadko Man. ... O skritkovi Racochejlovi - znelka; Artist Ruzni; ... 04 - O tom, jak cvrčkovi ... Learn Colors for Сhildren 🌈 Colors Song, Number Song, Counting Songs | Learning Vid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY