Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů

Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů - Robin Kinross, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robin Kinross,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Kinross,. Číst Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dílo Otty Neuratha je naší odborné veřejnosti známo díky jeho práci na systému univerzálního znakového jazyka Isotype, avšak do širšího povědomí se dostává až díky současnému boomu informačních technologií a vizualizačních potřeb. Publikace, která vyšla pod názvem The Transformer v roce 2009 u Hyphen Press a kterou sestavil Robin Kinross ve spolupráci s Marií Neurath, definuje základní principy vizuální transformace dat, o něž Otto Neurath usiloval ve své práci. Kniha je potřebnou pomůckou pro pochopení základních historických vlivů na současnou kulturu infografiky a jejího propojení s digitálními technologiemi.


...ormátor: principy tvorby Isotypových grafů ... Nakladatelství UMPRUM | Dobré Knihy.cz ... ... Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů Autor: Kinross, Robin a Neurath, Marie Nakladatel: UMPRUM EAN: 9788087989876 ISBN: 978-80-87989-87-6 Překlad: Čumlivski, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 136 stran, česky Vážení zákazníci, knihovna je od 21. 4. 2020 až do odvolání otevřena v omezeném režimu. Další informace naleznete zde. Kniha: Transformátor: principy tvorby Isoty ... Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů | Knihy ... ... . Kniha: Transformátor: principy tvorby Isotypových grafů Autor: Robin Kinross ; Marie Neurath Dílo Otty Neuratha je naší odborné veřejnosti známo díky jeho práci na systému univerzálního znakového jazyka Isotype, avšak do širšího povědomí se dostává až díky současnému ... K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY