Biosyntéza - výběr z textů

Biosyntéza - výběr z textů - David Boadella, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Boadella,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biosyntéza - výběr z textů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biosyntéza - výběr z textů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Boadella,. Číst Biosyntéza - výběr z textů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje psychoterapeutickou metodu s někomu možná tajemně znějícím názvem biosyntéza. Biosyntéza je moderním přístupem v somatické psychoterapii založeným na integraci poznatků západní psychologie o psychosomatických blocích a východního učení o energetických drahách. Výraz „biosyntéza“ znamená „integraci života“, především pak integraci tří základních životních procesů: pohybového, prožitkového a mentálního. V psychoterapeutické praxi proto biosyntéza vedle rozhovoru využívá také práci s pohybem, dotekem, dechem či imaginací.Nejde o systematicky uspořádanou knihu jediného autora, ale spíše pestrou mozaiku složenou ze souboru základních a významných článků, z nichž některé nejsou právě jednouché a lehce čtivé. Přejeme vám, abyste se nenechali odradit a dokázali postupně objevit jejich smysl a hloubku, která je podstatnou charakteristikou, kouzlem i ctností biosyntézy samotné.


...r z textů) Další popis zobrazit. Naším záměrem bylo zpřístupnit další důležité biosyntetické texty, ukázat celou šíři toho, co je biosyntéza, i její základní principy a koncepty ... Kniha "Biosyntéza" ... . Zaměřili jsme pozornost na to, jak rozumět tělové energii, jak může pracovat bodyterapeut a jakou roli v našem životeˇ, resp. v ... Všechny informace o produktu Kniha Biosyntéza - výběr z textů - David Boadella, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Biosyntéza - výběr z textů - David Boadella. Biosyntéza - výběr z textů kniha od: David Boadella, Milton Correa, Esther Frankel. 100 % 1 hodnocení ... Biosyntéza - výběr z textů David Boadella; Esther Frankel; kolektív autorov Detail ... Biosyntéza (psychoterapie) - Wikipedie ... . Biosyntéza - výběr z textů kniha od: David Boadella, Milton Correa, Esther Frankel. 100 % 1 hodnocení ... Biosyntéza - výběr z textů David Boadella; Esther Frankel; kolektív autorov Detaily knihy. Autor: David Bo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY