Boty, botky, botičky

Boty, botky, botičky - Vita Apala | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vita Apala
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Boty, botky, botičky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Boty, botky, botičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vita Apala. Číst Boty, botky, botičky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co může být roztomilejšího než pár měkoučkých botiček pro miminka. Máte nějakého mrňouska v rodině nebo potřebujete dárek pro přátele? S našimi modely rozhodně uspějete. Ke každému výtvoru zde najdete návody a háčkovací vzory, ale hlavně spousty neotřelých nápadů. Zdaleka nezůstaneme jen u klasických „bačkůrek“. Podle naší knížky můžete uháčkovat i sandálky a nízké botičky, ale také veselé botky jako pro kovboje nebo olympioniky. Čeká vás 30 úžasných modelů, každý s podrobným návodem ke zhotovení, a více než 200 barevných fotografií. Na své si přijdou jak začátečníci, kteří se naučí základním technikám, tak pokročilí, kteří objeví zase speciální nové postupy. Veškeré uvedené vzory jsou ve velikostech pro děti od šesti do dvanácti měsíců.


...2020 . Výhodné ceny U bot velikosti na půl čísla ... Barefoot botičky pro první krůčky - BOSÉ BOTY PRO ... ... . S jednou věcí jsem spokojena nebyla a to s dodací lhůtou. Zaplatila jsem dražší dopravu s garancí dodání do dvou dnů, ale zboží mi bylo doručeno za 5 dnů /nepočítám do toho sobotu a neděli/. Založila jsem ho v roce 2011 s tím, že nechci "jen" prodávat boty. Věřím, že když kupujete boty - ať už pro sebe nebo pro druhé - vyjadřujete tím lásku a péči. Botky by měly nejen lahodit oku, líbit se, ale ta ... Botičky pro miminka - Attipas.cz ... . Botky by měly nejen lahodit oku, líbit se, ale také přinášet komfort, pohodlí, úlevu a pomoc. Dětské botičky - MTG Obchodní dům Atrium Bohumíra Četyny 15 700 30 Ostrava-Bělský les Telefon: +420 725 269 512 ICQ: 434 603 164 Email: [email protected] Boty, botky, botičky! Tělové balerínky "Mary Jane" a světlé džíny nad kotníky Riflové kotníkové...SOUVISEJÍCÍ KNIHY