Houpačka

Houpačka - Ori Brafman, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ori Brafman,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Houpačka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Houpačka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ori Brafman,. Číst Houpačka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč je často tak složité prodat zlevněné kvalitní zboží nebo ukončit nefungující vztah? Jak to, že dáme na rady někoho jen proto, že je vlivný? A proč tak snadno propadáme kouzlu lidí, kteří pro nás mohou být nebezpeční? Pokud si myslíte, že znáte své myšlenkové pochody, pak se nad tím zamyslete. A myslíte-li si, že uvažujete racionálně, pak vás tato kniha může přesvědčit o opaku. Autoři Ori a Rom Brafmanovi na mnoha příkladech ze světa financí, sportu, politiky i každodenního života odhalují, že naše chování často řídí skryté síly, které nás svádějí k iracionálním činům. Srozumitelnou a zábavnou formou popisují a vysvětlují situace, v nichž se překvapivě často necháváme svést z cesty zdravého rozumu.


...a pro venkovní použití? Zahradní! Praktické: rozkládací, závěsné ... Houpačka Doppler Yelmo - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Se stříškou máte i příjemný stín. Chcete houpačku 2v1? Kupte si houpací lavici. Pro děti houpačka, pro velké lavička. Houpačky na zahradu a dětské houpačky vybírejte na FAVI.cz. Skvělé ceny! Houpačky Hollywood i další zn.. Houpačka kruh je určena pro venkovní použití a dítě na ni může nejen sedět, ale i ležet. Kruh visí na čtyřech provazech a dno má vypleteno velmi odolným lan ... Houpačky - ejouda.cz ... . Kruh visí na čtyřech provazech a dno má vypleteno velmi odolným lanem. Nosnost je udávána kolem 100 kg, tudíž se mohou houpat i dvě děti zároveň. Tato dětská houpačka na zahradu je určena pro děti od 3 let. Hodnocení produktu: 70% 70% (Velmi dobrý) 2 recenze. 185 x 165 x 107 cm, nosnost 200 kg Zahradní houpačka MAJKA v modern...SOUVISEJÍCÍ KNIHY